Pentru o excursie de o zi Morbiditate perturbație tenis turneu beijing Regină smulge Uman

Video Simona Halep, pentru prima dată în semifinale la Beijing

WTA Beijing: Sorana Cîrstea S-A CALIFICAT ÎN SFERTURI după o victorie de  senzație cu Pliskova – Tenis, tenis, tenis
WTA Beijing: Sorana Cîrstea S-A CALIFICAT ÎN SFERTURI după o victorie de senzație cu Pliskova – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep, accidentata inainte de startul turneului de la Beijing -  HotNews.ro
Simona Halep, accidentata inainte de startul turneului de la Beijing - HotNews.ro

WTA Beijing: Bianca Andreescu s-a calificat în premieră la Turneul  Campioanelor, după victoria cu Aliaksandra Sasnovich - HotNews.ro
WTA Beijing: Bianca Andreescu s-a calificat în premieră la Turneul Campioanelor, după victoria cu Aliaksandra Sasnovich - HotNews.ro

UPDATE Simona Halep a pierdut finala turneului de la Beijing - 08.10.2017 |  BURSA.RO
UPDATE Simona Halep a pierdut finala turneului de la Beijing - 08.10.2017 | BURSA.RO

Radwanska a câștigat turneul de la Beijing, după o finală lipsită de emoții  cu Johanna Konta
Radwanska a câștigat turneul de la Beijing, după o finală lipsită de emoții cu Johanna Konta

TENIS | Simona Halep a abandonat în primul tur la Beijing (WTA)

Simona Halep - Wikipedia

Bianca Andreescu, eliminată de la turneul din Beijing, după un meci  electrizant. Naomi Osaka i-a întrerupt
Bianca Andreescu, eliminată de la turneul din Beijing, după un meci electrizant. Naomi Osaka i-a întrerupt

WTA suspendă turneele de tenis feminin din China, în semn de sprijin pentru  Peng Shuai - Stirileprotv.ro
WTA suspendă turneele de tenis feminin din China, în semn de sprijin pentru Peng Shuai - Stirileprotv.ro

Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimile turneului WTA de la Beijing

Stiri despre turneu beijing | Sport.ro

Stiri despre Turneul de la Beijing | Sport.ro

Simona Halep a abandonat în primul tur al turneului WTA de la Beijing -  Stirileprotv.ro
Simona Halep a abandonat în primul tur al turneului WTA de la Beijing - Stirileprotv.ro

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Video | Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Garcia, însă va  fi de luni noul număr 1 mondial
Video | Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Garcia, însă va fi de luni noul număr 1 mondial

Halep a pierdut în primul tur al turneului de la Beijing, după un meci  dramatic | adevarul.ro
Halep a pierdut în primul tur al turneului de la Beijing, după un meci dramatic | adevarul.ro

Măsură drastică luată de WTA. Turneele din 2022 din China au fost  suspendate. Care este motivul – Evenimentul Zilei
Măsură drastică luată de WTA. Turneele din 2022 din China au fost suspendate. Care este motivul – Evenimentul Zilei

Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul  clasamentului WTA | Digi24
Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul clasamentului WTA | Digi24

VIDEO Simona Halep e noul număr 1 WTA » Prima reacție a româncei + surpriza  organizatorilor de la Beijing după victoria cu Ostapenko
VIDEO Simona Halep e noul număr 1 WTA » Prima reacție a româncei + surpriza organizatorilor de la Beijing după victoria cu Ostapenko

Wozniacki, cea mai mare amenințare pentru Halep. Calificată mai departe la  Beijing, îi merge de minune în China
Wozniacki, cea mai mare amenințare pentru Halep. Calificată mai departe la Beijing, îi merge de minune în China

Naomi Osaka a câștigat turneul de la Beijing și al cincilea trofeu WTA din  carieră | Digi24
Naomi Osaka a câștigat turneul de la Beijing și al cincilea trofeu WTA din carieră | Digi24

FOTO) Simona Halep a învins-o pe Maria Şarapova la Beijing. Presa  internaţională: Nemiloasă, agresivă, răzbunătoare | RFI Mobile
FOTO) Simona Halep a învins-o pe Maria Şarapova la Beijing. Presa internaţională: Nemiloasă, agresivă, răzbunătoare | RFI Mobile

Simona Halep se retrage din turneul de la Beijing, după primul set | Digi24

Simona Halep devine favorită la Beijing şi Turneul Campioanelor, după ce  Serena Williams a anunţat că
Simona Halep devine favorită la Beijing şi Turneul Campioanelor, după ce Serena Williams a anunţat că