imn national Repulsie gamă tenis turneul de la zhu Definitiv uităte în Temeritate

Video&Foto | Iga Swiatek, vânătoarea de recorduri! Poloneza face spectacol  la Turneul Campioanelor
Video&Foto | Iga Swiatek, vânătoarea de recorduri! Poloneza face spectacol la Turneul Campioanelor

Lin Zhu | Player Stats & More – WTA Official

Tenis: Sorana Cîrstea a câştigat turneul ITF de la Dubai | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea a câştigat turneul ITF de la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.

Veste surprinzătoare despre Simona Halep. Se apropie de o familie celebră,  totul a fost făcut public - Playsport
Veste surprinzătoare despre Simona Halep. Se apropie de o familie celebră, totul a fost făcut public - Playsport

sâmbătă Alabama Înapoi, înapoi, înapoi parte tenis shenzhen finala 2019 -  theplumpost.com
sâmbătă Alabama Înapoi, înapoi, înapoi parte tenis shenzhen finala 2019 - theplumpost.com

Emma Răducanu s-a retras de la Transylvania Open

Simona Halep are un culoar accesibil la Washington. Cum arată tabloul  principal
Simona Halep are un culoar accesibil la Washington. Cum arată tabloul principal

WTA DUBAI // Elise Mertens, eliminată de Lin Zhu în primul tur de la Dubai  » Belgianca a acuzat din nou probleme fizice în timpul meciului
WTA DUBAI // Elise Mertens, eliminată de Lin Zhu în primul tur de la Dubai » Belgianca a acuzat din nou probleme fizice în timpul meciului

Emma Răducanu și Iga Swiatek, eliminate în optimile turneului de la  Cincinnati: cine sunt sfertfinaliștii celor două competiții | Sport.ro
Emma Răducanu și Iga Swiatek, eliminate în optimile turneului de la Cincinnati: cine sunt sfertfinaliștii celor două competiții | Sport.ro

Halep s-a calificat in optimile de finala ale turneului China Open. Simona  a acuzat probleme la spate si la coapsa stanga - Stirileprotv.ro
Halep s-a calificat in optimile de finala ale turneului China Open. Simona a acuzat probleme la spate si la coapsa stanga - Stirileprotv.ro

Jucătoarea care nu știe să piardă, rezultate uimitoare. Singura sportivă  din circuit fără înfrângere în 2022 - Eurosport
Jucătoarea care nu știe să piardă, rezultate uimitoare. Singura sportivă din circuit fără înfrângere în 2022 - Eurosport

Jaqueline Cristian, la prima semifinală WTA a carierei

Meci epic cu Venus Williams în prim-plan. Sora Serenei a fost eliminată în  turneul de la Auckland - Playsport
Meci epic cu Venus Williams în prim-plan. Sora Serenei a fost eliminată în turneul de la Auckland - Playsport

Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur  - Eurosport
Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur - Eurosport

Tenis: Mihaela Buzărnescu a pierdut prin neprezentare finala de dublu a  turneului de la Bastad (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Mihaela Buzărnescu a pierdut prin neprezentare finala de dublu a turneului de la Bastad (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mihaela Buzarnescu o elimină... - Federaţia Română de Tenis | Facebook

ROLAND GARROS 2019 | Osaka merge in turul doi cu emotii! A fost nevoita sa  salveze
ROLAND GARROS 2019 | Osaka merge in turul doi cu emotii! A fost nevoita sa salveze

Tenis: Monica Niculescu şi Lucie Hradecka s-au calificat în semifinalele  probei de dublu la turneul WTA de la Washington
Tenis: Monica Niculescu şi Lucie Hradecka s-au calificat în semifinalele probei de dublu la turneul WTA de la Washington

Cu Simona Halep pierde, dar pe restul jucătoarelor le distruge! Jessica  Pegula, campioana turneului WTA 1000 de la Guadalajara | Sport.ro
Cu Simona Halep pierde, dar pe restul jucătoarelor le distruge! Jessica Pegula, campioana turneului WTA 1000 de la Guadalajara | Sport.ro

Scandal de amploare în China. Un fost lider mondial WTA susține că a fost  agresată sexual
Scandal de amploare în China. Un fost lider mondial WTA susține că a fost agresată sexual