curent discordie spațios tenis.pitesti.comesad turnu de tenis A clarifica Reshoot mercenar

COMESAD BCR OPEN: S-au terminat semifinalele la dublu. Finala este  programată pentru vineri / Gazeta de Mioveni
COMESAD BCR OPEN: S-au terminat semifinalele la dublu. Finala este programată pentru vineri / Gazeta de Mioveni

Taiwanez-ul Chun Hsin Tseng este câștigătorul turneului de tenis Comesad  BCR Open - Jurnalul de Arges
Taiwanez-ul Chun Hsin Tseng este câștigătorul turneului de tenis Comesad BCR Open - Jurnalul de Arges

Nicholas D. Ionel a câştigat turneul de tenis Comesad BCR Open Piteşti -  Ziarul Ancheta Online
Nicholas D. Ionel a câştigat turneul de tenis Comesad BCR Open Piteşti - Ziarul Ancheta Online

ITF M25 Piteşti 2019: Filip Jianu s-a calificat în cea mai importantă  finală a carierei! | TENISite
ITF M25 Piteşti 2019: Filip Jianu s-a calificat în cea mai importantă finală a carierei! | TENISite

tenis pitesti comesad-fotopress-24ro (1) | Foto Press 24

Tenismeni de top la Turneul Comesad BCR Open – Pitești, de săptămâna  viitoare / Gazeta de Mioveni
Tenismeni de top la Turneul Comesad BCR Open – Pitești, de săptămâna viitoare / Gazeta de Mioveni

Nicolae Frunză s-a impus la Comesad BCR Open - argeşSPORT

Comesad BCR Open

A inceput Cupa Business la tenis de camp organizata de AOA Arges | Pitesti  | Ziare.com
A inceput Cupa Business la tenis de camp organizata de AOA Arges | Pitesti | Ziare.com

TURNEUL COMESAD OPEN LA PRIMA EDITIE – Tenis Pitesti

Începe turneul de tenis Comesad BCR Open - Ziarul Argeşul - ediţia online

ANGLO-ROM sponsor la turneul profesionist de tenis Comesad BCR Open |  Anglo-Rom
ANGLO-ROM sponsor la turneul profesionist de tenis Comesad BCR Open | Anglo-Rom

COMESAD BCR OPEN 2021 Ed. a -VIII-a - Ziarul de Arges

Începe turneul ITF – COMESAD – BCR OPEN | Foto Press 24

Sorin Dumitru, unul dintre patronii Comesad, şi fiul său Vlad au câştigat  prima Cupă “Familia” la tenis de câmp | adevarul.ro
Sorin Dumitru, unul dintre patronii Comesad, şi fiul său Vlad au câştigat prima Cupă “Familia” la tenis de câmp | adevarul.ro

Începe a VIII-a ediție a turneului de tenis de câmp Comesad BCR Open –  Universul argesean
Începe a VIII-a ediție a turneului de tenis de câmp Comesad BCR Open – Universul argesean

Ediția a 9-a a Comesad BCR Open este în plină desfășurare la Pitești -  argeşSPORT
Ediția a 9-a a Comesad BCR Open este în plină desfășurare la Pitești - argeşSPORT

Dragoş Dima a câştigat turneul futures de la Piteşti, după finala cu Jordan  Ubiergo
Dragoş Dima a câştigat turneul futures de la Piteşti, după finala cu Jordan Ubiergo

Incepe a opta editie a turneului de tenis Comesad BCR Open Pitesti | Pitesti  | Ziare.com
Incepe a opta editie a turneului de tenis Comesad BCR Open Pitesti | Pitesti | Ziare.com

Argentinianul Casanova a câştigat turneul Comesad BCR Open - Ziarul Argeşul  - ediţia online
Argentinianul Casanova a câştigat turneul Comesad BCR Open - Ziarul Argeşul - ediţia online