In progres Destul de Idol tir pusca ac jocurile europene Arborele Tochi lipicioasă Pionier

TIR CU AER COMPRIMAT. Calificări pentru Jocurile Olimpice - Stiri si  informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
TIR CU AER COMPRIMAT. Calificări pentru Jocurile Olimpice - Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

Jocurile Europene | Sportiva din România, Laura Coman, a cucerit medalia de  aur în proba de
Jocurile Europene | Sportiva din România, Laura Coman, a cucerit medalia de aur în proba de

Poligonul de tir din Focşani, de unde a plecat spre sportul mare campionul  olimpic Alin Moldoveanu, patru decenii de performanţe | adevarul.ro
Poligonul de tir din Focşani, de unde a plecat spre sportul mare campionul olimpic Alin Moldoveanu, patru decenii de performanţe | adevarul.ro

Laura Coman a luat aurul în proba de pușcă aer comprimat la Jocurile  Europene de la Minsk!
Laura Coman a luat aurul în proba de pușcă aer comprimat la Jocurile Europene de la Minsk!

Jocurile Europene Baku 2015: Campionul olimpic Alin Moldoveanu, locul 22 la puşcă  aer comprimat 10 m
Jocurile Europene Baku 2015: Campionul olimpic Alin Moldoveanu, locul 22 la puşcă aer comprimat 10 m

SPORT FAN CLUB: O sportivă de la CS Omega Tehnoton Iaşi, campioană europeană  la tir
SPORT FAN CLUB: O sportivă de la CS Omega Tehnoton Iaşi, campioană europeană la tir

Aur pentru România! Laura Ilie a câștigat la pușcă aer comprimat la Grand  Prix-ul de la Jakarta - Eurosport
Aur pentru România! Laura Ilie a câștigat la pușcă aer comprimat la Grand Prix-ul de la Jakarta - Eurosport

Jocurile Olimpice 2016: Sporturi - tir sportiv

INTERVIU - Olimpica de la Seminar campioana la tir sportiv: Fiecare foc e  diferit si se simte altfel - Despre Botosaniul interzis
INTERVIU - Olimpica de la Seminar campioana la tir sportiv: Fiecare foc e diferit si se simte altfel - Despre Botosaniul interzis

Calificări pentru Roxana Sidi, la tir pușcă 10 metri aer comprimat

JO 2020 - Tir sportiv: Laura Ilie, locul 9 în proba de puşcă aer comprimat  10 metri | AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2020 - Tir sportiv: Laura Ilie, locul 9 în proba de puşcă aer comprimat 10 metri | AGERPRES • Actualizează lumea.

Etapă de campionat național - Sport Clasic

JE Minsk 2019: Laura Coman a cucerit aurul la 10 m pușcă aer comprimat -  Sport Clasic
JE Minsk 2019: Laura Coman a cucerit aurul la 10 m pușcă aer comprimat - Sport Clasic

alin moldoveanu tir sportiv - The Romania Journal

Federatia Romana de Tir... - Federatia Romana de Tir Sportiv

Japonia: Cursă cu obstacole pentru trăgătorii de tir olimpici | RFI Mobile

Tir sportiv: Laura Coman, din nou campioană europeană la puşcă aer comprimat  10 metri - HotNews.ro
Tir sportiv: Laura Coman, din nou campioană europeană la puşcă aer comprimat 10 metri - HotNews.ro

Jocurile Europene: Alin Moldoveanu, locul 22 la pușcă aer comprimat 10 m -  Sport Clasic
Jocurile Europene: Alin Moldoveanu, locul 22 la pușcă aer comprimat 10 m - Sport Clasic

TIR. Laura Ilie a ratat dramatic intrarea în finală și a încheiat concursul  în lacrimi
TIR. Laura Ilie a ratat dramatic intrarea în finală și a încheiat concursul în lacrimi

România participă la Campionatele Europene de tir - Sport Clasic

Laura Ilie visează la o medalie olimpică: "Mă bat cu mine însămi, sper să  mă înving iar" - Eurosport
Laura Ilie visează la o medalie olimpică: "Mă bat cu mine însămi, sper să mă înving iar" - Eurosport