Vibra Diplomă al lor top 2017 cel mai mare castig tenis barbati filtru Opune social

Tenis: Simona Halep se va pregăti la Academia Mouratoglou - Vreau să amân  cât se poate de mult finalul carierei | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep se va pregăti la Academia Mouratoglou - Vreau să amân cât se poate de mult finalul carierei | AGERPRES • Actualizează lumea.

Grigor Dimitrov - Wikipedia

A castigat la Australian Open mai multi bani decat a facut intr-o viata!  Novak Djokovic nu se asteapta la un meci usor cu revelatia turneului, Aslan  Karatsev | Sport.ro
A castigat la Australian Open mai multi bani decat a facut intr-o viata! Novak Djokovic nu se asteapta la un meci usor cu revelatia turneului, Aslan Karatsev | Sport.ro

Rafael Nadal a câștigat al 14-lea titlu la Roland Garros!

Topul all-time al jucătoarelor cu cele mai mari câştiguri din tenis. Loc  important pentru Halep | Digi24
Topul all-time al jucătoarelor cu cele mai mari câştiguri din tenis. Loc important pentru Halep | Digi24

Prima finală de Grand Slam a lui Carlos Alcaraz! Finală cu Casper Ruud,  pentru titlu și pentru locul 1 în lume - Treizecizero
Prima finală de Grand Slam a lui Carlos Alcaraz! Finală cu Casper Ruud, pentru titlu și pentru locul 1 în lume - Treizecizero

Simona Halep a pierdut finala de la Roland Garros in 3 seturi | Wawrinka -  Nadal, finala de la masculin | Sport.ro
Simona Halep a pierdut finala de la Roland Garros in 3 seturi | Wawrinka - Nadal, finala de la masculin | Sport.ro

Cea mai mare surpriză de până acum pe tabloul masculin de la Australian  Open! Alexander Zverev,
Cea mai mare surpriză de până acum pe tabloul masculin de la Australian Open! Alexander Zverev,

Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui  "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care  l-au învins - Fanatik.ro
Cele mai importante momente ale carierei lui Roger Federer! Recordurile lui "FedEx", câţi bani a câştigat din tenis şi cine sunt singurii români care l-au învins - Fanatik.ro

Doar două sportive au câștigat din tenis mai mulți bani decât Simona Halep.  Suma uriașă adunată de campioana noastră
Doar două sportive au câștigat din tenis mai mulți bani decât Simona Halep. Suma uriașă adunată de campioana noastră

Lista campionilor de Grand Slam la simplu masculin - Wikipedia

Iga Swiatek, al doilea eșec din ultimele 5 luni! De nerecunoscut în fața  propriilor fani
Iga Swiatek, al doilea eșec din ultimele 5 luni! De nerecunoscut în fața propriilor fani

Simona Halep - Daria Snigur, în primul tur la US Open » Când e meciul +  Cine transmite la TV
Simona Halep - Daria Snigur, în primul tur la US Open » Când e meciul + Cine transmite la TV

Alexander Zverev și succesul de la Torino, care închide o stagiune  remarcabilă a tenisului masculin | EurActiv
Alexander Zverev și succesul de la Torino, care închide o stagiune remarcabilă a tenisului masculin | EurActiv

Tenis: Simona Halep a anunţat că nu va mai juca în acest an | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a anunţat că nu va mai juca în acest an | AGERPRES • Actualizează lumea.

Victorie pentru Simona Halep la Madrid! Românca a câștigat turneul Tie  Break Tens
Victorie pentru Simona Halep la Madrid! Românca a câștigat turneul Tie Break Tens

Si, Simona. Cronica unei victorii URIAȘE: Halep face meciul perfect și  obține primul succes în fața '
Si, Simona. Cronica unei victorii URIAȘE: Halep face meciul perfect și obține primul succes în fața '

Carlos Alcaraz, noul star al tenisului mondial. Prima reacție după ce s-a  impus la Miami
Carlos Alcaraz, noul star al tenisului mondial. Prima reacție după ce s-a impus la Miami

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Ești cel mai bun din istorie?" Rafael Nadal i-a lăsat "mască" pe toți, după  ce a câștigat al 21-lea Grand Slam din carieră
Ești cel mai bun din istorie?" Rafael Nadal i-a lăsat "mască" pe toți, după ce a câștigat al 21-lea Grand Slam din carieră