Vezi meciul AHC Potaissa Turda - CSM București pe PRO ARENA și VOYO! -  YouTube
Vezi meciul AHC Potaissa Turda - CSM București pe PRO ARENA și VOYO! - YouTube

Potaissa Turda, zdrobită în Suedia de IK Savehof, în EHF European League -  Sport Alert
Potaissa Turda, zdrobită în Suedia de IK Savehof, în EHF European League - Sport Alert

Suporterii Constanței nu vor fi în sală la meciul cu HC Victor Stavropol  din Europa League, dar vor fi pe tricouri. Anunțul făcut de club!
Suporterii Constanței nu vor fi în sală la meciul cu HC Victor Stavropol din Europa League, dar vor fi pe tricouri. Anunțul făcut de club!

AHC Potaissa Turda transferă în prima ligă din Ungaria - Asociatia Handbal  Club Potaissa Turda
AHC Potaissa Turda transferă în prima ligă din Ungaria - Asociatia Handbal Club Potaissa Turda

CSM Constanţa şi Potaissa Turda, eliminate din cupele europene

Iulian Stamate se desparte de Potaissa Turda - Ziarul 21

VIDEO-REPORTAJ: Steaua București - Potaissa Turda 35-30 (03.04.2022) -  YouTube
VIDEO-REPORTAJ: Steaua București - Potaissa Turda 35-30 (03.04.2022) - YouTube

Potaissa Turda-AEK Atena. Doar trofeul contează! Handbalul românesc, la un  pas de o nouă performanță excepțională! Potaissa Turda joacă de la ora  19:00 în finala Challenge Cup
Potaissa Turda-AEK Atena. Doar trofeul contează! Handbalul românesc, la un pas de o nouă performanță excepțională! Potaissa Turda joacă de la ora 19:00 în finala Challenge Cup

Potaissa Turda învinsă acasă, Dobrogea Sud Constanța ca și calificată!

TurdaNews - Tricou al Potaissei Turda, cu autografele jucătorilor, scos la  licitație în cadrul proiectului #TurdaMergeMaiDeparte
TurdaNews - Tricou al Potaissei Turda, cu autografele jucătorilor, scos la licitație în cadrul proiectului #TurdaMergeMaiDeparte

Sparring-partener pentru Sporting Lisabona! Potaissa Turda a pierdut clar  și manșa retur a finalei, într-o partidă în care adversarul s-a menajat în  repriza secundă pentru meciul de titlu cu Benfica
Sparring-partener pentru Sporting Lisabona! Potaissa Turda a pierdut clar și manșa retur a finalei, într-o partidă în care adversarul s-a menajat în repriza secundă pentru meciul de titlu cu Benfica

Potaissa Turda - CSM Constanța, 27-28, a fost în direct pe Pro Arena și  VOYO. Oaspeții au învins eroic, pe final, grație reușitei lui Ravnic! |  Sport.ro
Potaissa Turda - CSM Constanța, 27-28, a fost în direct pe Pro Arena și VOYO. Oaspeții au învins eroic, pe final, grație reușitei lui Ravnic! | Sport.ro

TurdaNews - Handbal: Doi jucători de la Potaissa Turda convocați la lotul  național de cadeți
TurdaNews - Handbal: Doi jucători de la Potaissa Turda convocați la lotul național de cadeți

Potaissa Turda, prima semifinalistă a Ligii Naționale

Echipa de fete AHC Potaissa Turda se pregătește pentru primul meci oficial  din acest sezon | inTurda.ro
Echipa de fete AHC Potaissa Turda se pregătește pentru primul meci oficial din acest sezon | inTurda.ro

Potaissa Turda are doi jucători convocați la naționala de handbal masculin -

AHC Potaissa Turda (@AHCPotaissa) / Twitter

Potaissa Turda și drumul spre cucerirea handbalului european (VIDEO)

Reunirea AHC Potaissa Turda - conferință de presă (19.07.2021) - YouTube

challenge cup – Handbal Mania

Potaissa Turda – Dinamo 28-22. AZI, meciul decisiv (18:00), LIVE pe Digi  Sport 2
Potaissa Turda – Dinamo 28-22. AZI, meciul decisiv (18:00), LIVE pe Digi Sport 2

TurdaNews - Handbal: Doi jucători de la Potaissa Turda vor participa la  Jocurile Mediteraneene
TurdaNews - Handbal: Doi jucători de la Potaissa Turda vor participa la Jocurile Mediteraneene

Video. Chike Onyejekwe, după întâlnirea dintre Potaissa Turda şi CSM  Bucureşti:"Din teren am simţit adversarul foarte puternic" - Ziarul 21
Video. Chike Onyejekwe, după întâlnirea dintre Potaissa Turda şi CSM Bucureşti:"Din teren am simţit adversarul foarte puternic" - Ziarul 21

Handbal masculin: Potaissa Turda s-a calificat în sferturile Challenge Cup  - HotNews.ro
Handbal masculin: Potaissa Turda s-a calificat în sferturile Challenge Cup - HotNews.ro