Turneu de volei masculin în desfăşurare la Tulcea - Ziarul Delta Tulcea

Discurs emoţionant al Mădălinei Rădulescu la deschiderea Memorialului  Iulian Radulescu - Info TULCEA
Discurs emoţionant al Mădălinei Rădulescu la deschiderea Memorialului Iulian Radulescu - Info TULCEA

Minivolei (m): CSS Tulcea, ultima calificată în semifinale – Doarvolei

Deltacons Tulcea a castigat titlul national la volei

Voleibalistele de la ,,Ion Creangă” s-au calificat la faza națională ONSȘ!  | Realitatea de Tulcea
Voleibalistele de la ,,Ion Creangă” s-au calificat la faza națională ONSȘ! | Realitatea de Tulcea

Final de turneu 1, volei juniori cu: 1. CSS Tulcea, 2. CSS Arcada Galați,  3. CSS Râmnicu Sărat - Ziarul Zig-Zag
Final de turneu 1, volei juniori cu: 1. CSS Tulcea, 2. CSS Arcada Galați, 3. CSS Râmnicu Sărat - Ziarul Zig-Zag

Articole cu ”CSS ” – Tulcea noastra

Ce repede uităm: 15 ani de la finala voleibaliştilor de la Deltacons Tulcea  disputată la Innsbruck! | Realitatea de Tulcea
Ce repede uităm: 15 ani de la finala voleibaliştilor de la Deltacons Tulcea disputată la Innsbruck! | Realitatea de Tulcea

css tulcea – Doarvolei

CSȘ Blaj a terminat pe locul 5 la volei juniori, iar Tudor Balu – desemnat  MVP-ul turneului din Sala "Timotei Cipariu" - Ziarul Unirea
CSȘ Blaj a terminat pe locul 5 la volei juniori, iar Tudor Balu – desemnat MVP-ul turneului din Sala "Timotei Cipariu" - Ziarul Unirea

Volei la Tulcea: Memorialul Iulian Rădulescu, la a doua ediţie - Ziarul  Delta Tulcea
Volei la Tulcea: Memorialul Iulian Rădulescu, la a doua ediţie - Ziarul Delta Tulcea

Memorialul "Iulian Rădulescu", ediția a II-a - un proiect ACS Volei DREAM  TEAM Tulcea - Info TULCEA
Memorialul "Iulian Rădulescu", ediția a II-a - un proiect ACS Volei DREAM TEAM Tulcea - Info TULCEA

Voleibaliştii de la CSS Tulcea se bat pentru o medalie în finala  Campionatului Naţional de Cadeţi Echipa CSS Tulcea participă zilele acestea  la finala - Ziarul Delta Tulcea
Voleibaliştii de la CSS Tulcea se bat pentru o medalie în finala Campionatului Naţional de Cadeţi Echipa CSS Tulcea participă zilele acestea la finala - Ziarul Delta Tulcea

Echipa de volei speranţe, învinsă şi în turneul de la Tulcea | CSM Ploiesti

VOLEI: CSS Tulcea rupe tot! – Tulcea noastra

Volei A2. Steaua a câștigat la Tulcea, a câștigat și Seria Est, cu trei  tulceni în lot - Ziarul Zig-Zag
Volei A2. Steaua a câștigat la Tulcea, a câștigat și Seria Est, cu trei tulceni în lot - Ziarul Zig-Zag

DJST Tulcea | Facebook

Voleibaliştii CSS Tulcea, victorie în meciul cu CSS Arcada Galaţi - Ziarul  Delta Tulcea
Voleibaliştii CSS Tulcea, victorie în meciul cu CSS Arcada Galaţi - Ziarul Delta Tulcea