Sport Datat De ce turnee tenis itf 2017 Oral Facilităţi resturi

Tenis: Irina Bara, calificată în semifinalele turneului ITF de la Valencia

Întrecere inclusă în Pro Circuit ITF: Patricia Maria Ţig, prima favorită a  turneului Mamaia Idu Trophy Comvex
Întrecere inclusă în Pro Circuit ITF: Patricia Maria Ţig, prima favorită a turneului Mamaia Idu Trophy Comvex

Andreea Prisăcariu, calificată în sferturile de finală ale turneului ITF de  la Praga
Andreea Prisăcariu, calificată în sferturile de finală ale turneului ITF de la Praga

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 337 din 674 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 337 din 674 | Prosport

Georgia Crăciun a câștigat al treilea titlu ITF în patru luni. Brăileanca  și-a egalat recordul
Georgia Crăciun a câștigat al treilea titlu ITF în patru luni. Brăileanca și-a egalat recordul

Jucătoarea germană de tenis Chantal Sauvant a câştigat turneul ITF de la  Bucureşti, Trofeul 'Irina Begu' - Sportbull
Jucătoarea germană de tenis Chantal Sauvant a câştigat turneul ITF de la Bucureşti, Trofeul 'Irina Begu' - Sportbull

WTA OSTRAVA. Sorana Cîrstea, Irina Begu și Ana Bogdan și-au aflat  adversarele
WTA OSTRAVA. Sorana Cîrstea, Irina Begu și Ana Bogdan și-au aflat adversarele

Mihaela Buzarnescu, in semifinalele turneului ITF de la Toyota - HotNews.ro

Bara versus Nicoleta Dascălu, în finala turneului de tenis ITF din Ungaria

Gabriela Ruse s-a calificat în optimile de finală ale turneului ITF de la  Roma
Gabriela Ruse s-a calificat în optimile de finală ale turneului ITF de la Roma

Tenis: Jaqueline Cristian a câştigat turneul ITF de la Le Neubourg (Franţa)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Jaqueline Cristian a câştigat turneul ITF de la Le Neubourg (Franţa) | AGERPRES • Actualizează lumea.

ITF W15 Cancun 2019: Patricia Ţig a obţinut primele două victorii pe un  tablou principal, după revenire. | TENISite
ITF W15 Cancun 2019: Patricia Ţig a obţinut primele două victorii pe un tablou principal, după revenire. | TENISite

Tenis: Nicolae Frunză a câştigat turneul ITF de la Antalya | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Nicolae Frunză a câştigat turneul ITF de la Antalya | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Mihaela Buzărnescu s-a calificat în sferturile turneului ITF de la  Istanbul | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Mihaela Buzărnescu s-a calificat în sferturile turneului ITF de la Istanbul | AGERPRES • Actualizează lumea.

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Arina Gamretskaia a cucerit titlul de campioană în turneul de tenis ITF /  TE Development Championships - #diez
Arina Gamretskaia a cucerit titlul de campioană în turneul de tenis ITF / TE Development Championships - #diez

Tenis: Irina Bara şi Andreea Prisăcariu, în optimile turneului ITF de la  Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Bara şi Andreea Prisăcariu, în optimile turneului ITF de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis | Andreea Roșca a câștigat turneul ITF de la Antalya

Peste 20 de jucătoare din România, la turneul ITF organizat la Academia de  Tenis Herăstrău
Peste 20 de jucătoare din România, la turneul ITF organizat la Academia de Tenis Herăstrău

Irina Camelia Begu s-a calificat în finala turneului ITF de la  Szekesfehervar
Irina Camelia Begu s-a calificat în finala turneului ITF de la Szekesfehervar

Tenis: Alexandra Cadanţu-Ignatik a câştigat turneul ITF de la Sharm  El-Sheikh | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Alexandra Cadanţu-Ignatik a câştigat turneul ITF de la Sharm El-Sheikh | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Bara, în optimi la turneul ITF de la Charleston - HotNews.ro

Nouă turnee Itf în 2022 în România. Printre orașele gazde sunt Brașovul,  Ploieștiul sau Bacăul | Romania Tenis
Nouă turnee Itf în 2022 în România. Printre orașele gazde sunt Brașovul, Ploieștiul sau Bacăul | Romania Tenis

Peste 20 de jucătoare din România, la turneul ITF cu premii de 15.000 de  dolari de la Academia de Tenis Herăstrău
Peste 20 de jucătoare din România, la turneul ITF cu premii de 15.000 de dolari de la Academia de Tenis Herăstrău

Tenis: Treisprezece românce, pe tabloul de simplu al turneului ITF de la  Braşov | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Treisprezece românce, pe tabloul de simplu al turneului ITF de la Braşov | AGERPRES • Actualizează lumea.

Trei turnee feminine <span class="caps">ITF</span> la Târgu Jiu | Romania  Tenis
Trei turnee feminine <span class="caps">ITF</span> la Târgu Jiu | Romania Tenis

Mitu, sferturi la ITF-ul din Caserta | Romania Tenis

Ana Bogdan s-a calificat în sferturile de finală ale turneului ITF din  Limoges - Eurosport
Ana Bogdan s-a calificat în sferturile de finală ale turneului ITF din Limoges - Eurosport

Tenis: Gabriela Lee a câştigat turneul ITF de la Bonita Springs | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Gabriela Lee a câştigat turneul ITF de la Bonita Springs | AGERPRES • Actualizează lumea.