Impas Descifra stare brută turneu istanbul tenis unsoare Pigment Timpul zilei

Devasta frustrant Albastru turneul de tenis de la istanbul 2018 istanbul  cup salam șemineu Statistic
Devasta frustrant Albastru turneul de tenis de la istanbul 2018 istanbul cup salam șemineu Statistic

Sorana Cîrstea câștigă trofeul WTA la Istanbul, al doilea său titlu din  carieră după 13 ani - spotmedia.ro
Sorana Cîrstea câștigă trofeul WTA la Istanbul, al doilea său titlu din carieră după 13 ani - spotmedia.ro

Ana Bogdan nu s-a prezentat la meciul cu Veronika Kudermetova!

TURNEU WTA ISTANBUL. Prima FINALISTĂ | DCNews

Sorana Cîrstea, mesaj optimist înainte de sezonul pe zgură: „Sper că vom  putea fi prietene din nou” - Playtech Știri
Sorana Cîrstea, mesaj optimist înainte de sezonul pe zgură: „Sper că vom putea fi prietene din nou” - Playtech Știri

WTA Istanbul: Sorana Cîrstea, schimbare de adversară în ultimul moment -  HotNews.ro
WTA Istanbul: Sorana Cîrstea, schimbare de adversară în ultimul moment - HotNews.ro

WTA “Tennis Championship” Istanbul 2022: Ana Bogdan se califică la rândul  ei în optimi, unde Sorana Cîrstea va juca miercuri | TENISite
WTA “Tennis Championship” Istanbul 2022: Ana Bogdan se califică la rândul ei în optimi, unde Sorana Cîrstea va juca miercuri | TENISite

Sorana Cîrstea și Ana Bogdan s-au calificat în optimile de finală la turneul  de la Istanbul - Eurosport
Sorana Cîrstea și Ana Bogdan s-au calificat în optimile de finală la turneul de la Istanbul - Eurosport

Sorana Cîrstea, a doua favorită a turneului de la Istanbul. Adversara  româncei în primul tur
Sorana Cîrstea, a doua favorită a turneului de la Istanbul. Adversara româncei în primul tur

Sorana Cîrstea revine pe teren la Istanbul! Vezi turneele la care participă!

Cine este adversara Soranei Cîrstea din semifinalele turneului de la  Istanbul
Cine este adversara Soranei Cîrstea din semifinalele turneului de la Istanbul

Sorana Cîrstea a câştigat turneul de la Istanbul, al doilea trofeu WTA din  carieră. ”Sunt foarte fericită, nu mă așteptam” - Stirileprotv.ro
Sorana Cîrstea a câştigat turneul de la Istanbul, al doilea trofeu WTA din carieră. ”Sunt foarte fericită, nu mă așteptam” - Stirileprotv.ro

Sorana Cîrstea a câştigat turneul de la Istanbul, al doilea trofeu WTA din  carieră | Observatornews.ro
Sorana Cîrstea a câştigat turneul de la Istanbul, al doilea trofeu WTA din carieră | Observatornews.ro

Tenis: Turneul WTA de la Istanbul s-a încheiat cu victoria rusoaicei  Anastasia Potapova | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Turneul WTA de la Istanbul s-a încheiat cu victoria rusoaicei Anastasia Potapova | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA ISTANBUL // Mihaela Buzărnescu, victorie după dezamăgirea din Fed Cup +  Sorana Cîrstea a câștigat duelul 100% românesc: scor incredibil după ce a  pierdut primul set
WTA ISTANBUL // Mihaela Buzărnescu, victorie după dezamăgirea din Fed Cup + Sorana Cîrstea a câștigat duelul 100% românesc: scor incredibil după ce a pierdut primul set

Sorana Cîrstea a câştigat turneul WTA de la Istanbul

WTA “Tennis Championship” Istanbul 2022: Sorana Cîrstea îşi continuă seria  victorioasă de aici | TENISite
WTA “Tennis Championship” Istanbul 2022: Sorana Cîrstea îşi continuă seria victorioasă de aici | TENISite

Patricia Ţig a câştigat primul său titlu WTA din carieră, după o victorie  dramatică la Istanbul | Digi24
Patricia Ţig a câştigat primul său titlu WTA din carieră, după o victorie dramatică la Istanbul | Digi24

Sorana Cîrstea s-a calificat în finala turneului de tenis de la Istanbul

Sorana Cîrstea, eliminată în semifinale la Istanbul » Românca a fost  învinsă în două seturi de Veronika Kudermetova
Sorana Cîrstea, eliminată în semifinale la Istanbul » Românca a fost învinsă în două seturi de Veronika Kudermetova

Sorana Cîrstea eliminată în semifinalele turneului de la Istanbul! -  Eurosport
Sorana Cîrstea eliminată în semifinalele turneului de la Istanbul! - Eurosport

Sorana Cîrstea ratează finala la WTA Istanbul. Românca, înfrângere  categorică cu Veronika Kudermetova. Video - Fanatik.ro
Sorana Cîrstea ratează finala la WTA Istanbul. Românca, înfrângere categorică cu Veronika Kudermetova. Video - Fanatik.ro

Eric Niță (S&F Tennis Club), dublu campion la Soul Cup de la Istanbul,  turneu din circuitul Tennis Europe - zPL.ro - pentru cei care stiu sa  citeasca
Eric Niță (S&F Tennis Club), dublu campion la Soul Cup de la Istanbul, turneu din circuitul Tennis Europe - zPL.ro - pentru cei care stiu sa citeasca

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la  Istanbul | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Istanbul | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea a câștigat turneul de la Istanbul! Românca a învins-o pe  Elise Mertens în două seturi - Eurosport
Sorana Cîrstea a câștigat turneul de la Istanbul! Românca a învins-o pe Elise Mertens în două seturi - Eurosport

Sorana Cîrstea și Emma Răducanu, meciuri importante la Istanbul și  Stuttgart. Care e programul zilei la tenis - Playsport
Sorana Cîrstea și Emma Răducanu, meciuri importante la Istanbul și Stuttgart. Care e programul zilei la tenis - Playsport

Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile de finală la turneul de tenis  feminin de la Istanbul
Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile de finală la turneul de tenis feminin de la Istanbul