Idol încheietoare felie turneu tenis bucuresti 23 mai 2017 Schimbă hainele Patrona bărbierit

Eșec neașteptat suferit de Sorana Cîrstea la București! Principala favorită  a sfârșit eliminată în primul tur de numărul 118 WTA | Sport.ro
Eșec neașteptat suferit de Sorana Cîrstea la București! Principala favorită a sfârșit eliminată în primul tur de numărul 118 WTA | Sport.ro

FOTO | După 23 de ani de tenis, Open-ul României s-a mutat la Budapesta.  TOP 10 lucruri care au rămas în istoria turneului BRD Năstase-Țiriac Trophy
FOTO | După 23 de ani de tenis, Open-ul României s-a mutat la Budapesta. TOP 10 lucruri care au rămas în istoria turneului BRD Năstase-Țiriac Trophy

Peste 20 de jucătoare din România, la turneul ITF organizat la Academia de  Tenis Herăstrău
Peste 20 de jucătoare din România, la turneul ITF organizat la Academia de Tenis Herăstrău

Apreciat în SUA, umilit în România. Ce a pățit Alex Ghilea, campion în  NCAA, atunci când a vrut să se înscrie la un turneu de tenis din București:  "Mă întristează că nu
Apreciat în SUA, umilit în România. Ce a pățit Alex Ghilea, campion în NCAA, atunci când a vrut să se înscrie la un turneu de tenis din București: "Mă întristează că nu

Nouă turnee Itf în 2022 în România. Printre orașele gazde sunt Brașovul,  Ploieștiul sau Bacăul | Romania Tenis
Nouă turnee Itf în 2022 în România. Printre orașele gazde sunt Brașovul, Ploieștiul sau Bacăul | Romania Tenis

Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid, după ce a învins-o în finală  pe Kristina Mladenovic cu 7-5, 6-7, 6-2
Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid, după ce a învins-o în finală pe Kristina Mladenovic cu 7-5, 6-7, 6-2

FOTO | După 23 de ani de tenis, Open-ul României s-a mutat la Budapesta. TOP

Tenis: Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului Ţiriac Foundation  Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Eu nu joc de obicei turnee WTA 125”. Ce și-a propus Sorana Cîrstea înainte  de Țiriac Foundation Trophy
Eu nu joc de obicei turnee WTA 125”. Ce și-a propus Sorana Cîrstea înainte de Țiriac Foundation Trophy

Irina Begu, campioana incontestabilă a turneului WTA 125k de la București!  A învins-o pe unguroaica Jani, scor 6-3, 6-3 | Sport.ro
Irina Begu, campioana incontestabilă a turneului WTA 125k de la București! A învins-o pe unguroaica Jani, scor 6-3, 6-3 | Sport.ro

Irina Begu e în semifinale la Țiriac Foundation Trophy! Românca a trecut  fără emoții de Kateryna Baindl - Eurosport
Irina Begu e în semifinale la Țiriac Foundation Trophy! Românca a trecut fără emoții de Kateryna Baindl - Eurosport

Povestea lui Denis. "Mă trezeam și adormeam văzând reverul lui Federer. Mai  am și acum posterul cu el în cameră" GALERIE FOTO | Șapovalov s-a calificat  la #NextGen Finals
Povestea lui Denis. "Mă trezeam și adormeam văzând reverul lui Federer. Mai am și acum posterul cu el în cameră" GALERIE FOTO | Șapovalov s-a calificat la #NextGen Finals

A terminat anul în stil mare, cu finala turneului Orange Bowl! Puștiul  român cu o ascensiune
A terminat anul în stil mare, cu finala turneului Orange Bowl! Puștiul român cu o ascensiune

Simona Halep - Wikipedia

Video | Rezultatele înregistrate luni, la turneul WTA 125 Țiriac Foundation  Trophy, transmis în exclusivitate de Digi Sport
Video | Rezultatele înregistrate luni, la turneul WTA 125 Țiriac Foundation Trophy, transmis în exclusivitate de Digi Sport

La aproape 3 ani după ce a numit-o "Buzunărescu", Ion Țiriac i-a făcut un  "cadou" Mihaelei Buzărnescu
La aproape 3 ani după ce a numit-o "Buzunărescu", Ion Țiriac i-a făcut un "cadou" Mihaelei Buzărnescu

Tenis: Irina Bara a pierdut în turneul ITF de la Santiago de Chile, atât la  simplu, cât şi la dublu | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Bara a pierdut în turneul ITF de la Santiago de Chile, atât la simplu, cât şi la dublu | AGERPRES • Actualizează lumea.

Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul  WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro
Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro

Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului Ţiriac Foundation Trophy  | adevarul.ro
Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului Ţiriac Foundation Trophy | adevarul.ro

Turneul de Grand Slam de la Wimbledon ar putea fi anulat | Sport | România  Actualitați
Turneul de Grand Slam de la Wimbledon ar putea fi anulat | Sport | România Actualitați

Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy - Stirileprotv.ro

Este exclus sa se mai tina turneul de la Bucuresti" | Sanse infime ca  Romania sa gazduiasca un turneu ATP sau WTA in 2021 | Sport.ro
Este exclus sa se mai tina turneul de la Bucuresti" | Sanse infime ca Romania sa gazduiasca un turneu ATP sau WTA in 2021 | Sport.ro