A critica jucător Informa turneu tenis budapesta 2018 Camera Faial de ce nu

Mihaela Buzărnescu este campioană la Budapesta

Tenis: Irina Bara, învinsă în primul tur la Budapesta (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Bara, învinsă în primul tur la Budapesta (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rezultate Pagina 318 pentru Sport | Libertatea

Dezastru total! Turneul de tenis Bucharest Open se mută la Budapesta! Ce  s-a întâmplat – Capital
Dezastru total! Turneul de tenis Bucharest Open se mută la Budapesta! Ce s-a întâmplat – Capital

WTA Budapesta: Monica Niculescu, eliminată în primul tur la Budapesta –  Tenis, tenis, tenis
WTA Budapesta: Monica Niculescu, eliminată în primul tur la Budapesta – Tenis, tenis, tenis

Mihaela Buzărnescu, în finala WTA de la Budapesta | DCNews

A fost condusă cu 6-0, 5-0, 30-0, iar ce a urmat va rămâne în istoria  tenisului
A fost condusă cu 6-0, 5-0, 30-0, iar ce a urmat va rămâne în istoria tenisului

Budapesta WTA 125: Irina Begu vs Rebeka Stolmar - Românca, favorita nr. 1  după titlul de la Bucureşti - HotNews.ro
Budapesta WTA 125: Irina Begu vs Rebeka Stolmar - Românca, favorita nr. 1 după titlul de la Bucureşti - HotNews.ro

O singură Irina continuă la Budapesta

Ştiri despre Wta

Ana Bogdan, Alexandra Dulgheru și Irina Bara, înfrângeri la Budapesta și  Lausanne
Ana Bogdan, Alexandra Dulgheru și Irina Bara, înfrângeri la Budapesta și Lausanne

Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la Budapesta la proba de dublu și  pleacă direct la Jocurile Olimpice de la Tokyo | Digi24
Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la Budapesta la proba de dublu și pleacă direct la Jocurile Olimpice de la Tokyo | Digi24

program romani budapesta – Tenis, tenis, tenis

S-au stabilit semifinalele turneelor WTA de la Lausanne și Budapesta,  transmise în direct de programele Digi Sport
S-au stabilit semifinalele turneelor WTA de la Lausanne și Budapesta, transmise în direct de programele Digi Sport

Irina Begu, cea mai în formă româncă din WTA. Învingătoare la București,  s-a mutat la Budapesta. Cu cine joacă marți în primul tur
Irina Begu, cea mai în formă româncă din WTA. Învingătoare la București, s-a mutat la Budapesta. Cu cine joacă marți în primul tur

Exclusiv Ungaria da o lovitura grea tenisului romanesc: Singurul turneu WTA  din Romania a fost mutat la Budapesta
Exclusiv Ungaria da o lovitura grea tenisului romanesc: Singurul turneu WTA din Romania a fost mutat la Budapesta

Ana Bogdan, eliminată în optimile de finală ale turneului de la Budapesta -  Stirileprotv.ro
Ana Bogdan, eliminată în optimile de finală ale turneului de la Budapesta - Stirileprotv.ro

Sorana Cîrstea, eliminată de o jucătoare de pe locul 121 WTA, în primul tur  al turneului de la Budapesta
Sorana Cîrstea, eliminată de o jucătoare de pe locul 121 WTA, în primul tur al turneului de la Budapesta

Mihaela Buzărnescu, în finala probei de dublu a turneului de la Budapesta

Tenis: Belgianca van Uytvanck a câştigat turneul WTA de la Budapesta |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Belgianca van Uytvanck a câştigat turneul WTA de la Budapesta | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Iulia Putinţeva a câştigat turneul WTA de la Budapesta | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Iulia Putinţeva a câştigat turneul WTA de la Budapesta | AGERPRES • Actualizează lumea.

Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul  WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro
Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro

Tenis: Iulia Putinţeva, principala favorită, calificată în optimile de  finală la Budapesta | replicaonline.ro
Tenis: Iulia Putinţeva, principala favorită, calificată în optimile de finală la Budapesta | replicaonline.ro

Tenis: Mihaela Buzărnescu, campioană la dublu, în turneul de la Budapesta –  Radio România Oltenia Craiova
Tenis: Mihaela Buzărnescu, campioană la dublu, în turneul de la Budapesta – Radio România Oltenia Craiova