Nobil reprezentant Cruzime turneu tenis burgas predea regenerator A planta copaci

Tenis de camp | Player Sport – Timisoara

Tenis: Nicholas David Ionel s-a calificat în semifinalele turneului Sibiu  Open (challenger) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Nicholas David Ionel s-a calificat în semifinalele turneului Sibiu Open (challenger) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Medieseni, in turneu ITF pentru juniori, in Bulgaria - Medias News

Sportya RO Bucuresti | Facebook

FOTO! Tenis U12 – La Focșani, România s-a calificat pentru Turneul Final al  Summer Cup, Campionatul European de băieți de la Dijon! - Monitorul de  Vrancea
FOTO! Tenis U12 – La Focșani, România s-a calificat pentru Turneul Final al Summer Cup, Campionatul European de băieți de la Dijon! - Monitorul de Vrancea

Jaqueline Cristian s-a calificat spectaculos în optimi şi s-a îmbrăcat cu  mantia lui Dracula la Transylvania Open - MediaInfo.ro - Aici sunt știrile  tale
Jaqueline Cristian s-a calificat spectaculos în optimi şi s-a îmbrăcat cu mantia lui Dracula la Transylvania Open - MediaInfo.ro - Aici sunt știrile tale

Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? |  Juniorii - o campanie treizecizero.ro
Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii - o campanie treizecizero.ro

Tenis: Andreea Roşca a câştigat turneul ITF de la Braşov | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Andreea Roşca a câştigat turneul ITF de la Braşov | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Halep / Begu - Krejcikova / Siniakova 3-6, 3-6. Româncele au fost  eliminate de principalele favorite
Video | Halep / Begu - Krejcikova / Siniakova 3-6, 3-6. Româncele au fost eliminate de principalele favorite

Tenis: Natela Dzalamidze şi Kaja Juvan au câştigat proba de dublu a  turneului Winners Open (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Natela Dzalamidze şi Kaja Juvan au câştigat proba de dublu a turneului Winners Open (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIITOAREA HALEP DE TULCEA: O TULCEANCĂ A CÂŞTIGAT AVENUE CUP 2019, TURNEU  INTERNAŢIONAL AL FEDERAȚIEI EUROPENE DE TENIS – Ziarul de Tulcea
VIITOAREA HALEP DE TULCEA: O TULCEANCĂ A CÂŞTIGAT AVENUE CUP 2019, TURNEU INTERNAŢIONAL AL FEDERAȚIEI EUROPENE DE TENIS – Ziarul de Tulcea

Sport local: Valeriu Iftime si Sebastian Gheorghe au castigat meciurile  sustinute in weekend in Cupa Monitorul » Monitorul de Suceava - Luni, 8  August 2022
Sport local: Valeriu Iftime si Sebastian Gheorghe au castigat meciurile sustinute in weekend in Cupa Monitorul » Monitorul de Suceava - Luni, 8 August 2022

Tenis de masa, Arad: Turneu Amatur 2012 - InSport - Inspira Sport

Asociaţia Veteranilor şi Amatorilor de Tenis din Moldova // Noutăţi

Tenis: Sorana Cîrstea şi Irina Begu vor participa la turneul Ţiriac  Foundation Trophy de la Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea şi Irina Begu vor participa la turneul Ţiriac Foundation Trophy de la Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.

Maria Sarapova se va retrage definitiv din tenis? „N-am pierdut, imi pare  rau, am renuntat”
Maria Sarapova se va retrage definitiv din tenis? „N-am pierdut, imi pare rau, am renuntat”

Stiri online din sectiunea Sport în Cuget Liber

ANTRENAMENTE COPII › Tennis Citadelle România

ALLEZ, NINI! Fiul unei judecatoare din Timisoara, pe tabloul principal la  turneul de tenis de la Roland Garros! Nini Dica, sanse mari de a triumfa in  competitia juniorilor prezenti la French Open -
ALLEZ, NINI! Fiul unei judecatoare din Timisoara, pe tabloul principal la turneul de tenis de la Roland Garros! Nini Dica, sanse mari de a triumfa in competitia juniorilor prezenti la French Open -

Tenis: Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA: Ana Bogdan s-a calificat pe tabloul principal la Istanbul - Sport Alert