Abraziv Arte literare antreprenor turneu tenis nurenberg Opus a inghiti unitate

Sorana Cîrstea, calificare spectaculoasă în optimile de la Nurnberg

Cîrstea a câştigat duelul româncelor, în optimi, la Nurnberg, cu Ioana  Paar. Joacă azi pentru un loc în semifinale | adevarul.ro
Cîrstea a câştigat duelul româncelor, în optimi, la Nurnberg, cu Ioana Paar. Joacă azi pentru un loc în semifinale | adevarul.ro

Sorana Cîrstea - Yulia Putintseva, live în semifinale la Nurnberg

Tenis: Sorana Cîrstea s-a oprit în semifinale la Nurnberg (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea s-a oprit în semifinale la Nurnberg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep o bate pe Samantha Stosur in finala Turneului Campioanelor de  la Sofia - Foxcrawl
Simona Halep o bate pe Samantha Stosur in finala Turneului Campioanelor de la Sofia - Foxcrawl

Sorana Cirstea a renuntat la "cel mai tare echipament din istorie". Cum s-a  imbracat la semifinala pierduta de la Nurnberg. FOTO | Sport.ro
Sorana Cirstea a renuntat la "cel mai tare echipament din istorie". Cum s-a imbracat la semifinala pierduta de la Nurnberg. FOTO | Sport.ro

Iulie 2023 de foc la Baza Sportivă Ciric din Iași

Povestea primului titlul WTA câștigat de Simona Halep. Ce jucătoare a  eliminat în drumul spre trofeu
Povestea primului titlul WTA câștigat de Simona Halep. Ce jucătoare a eliminat în drumul spre trofeu

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

FOTO. Rusoaica Anna Blinkova a CÂȘTIGAT turneul de tenis Transylvania Open  de la Cluj-Napoca - Cluj24.ro
FOTO. Rusoaica Anna Blinkova a CÂȘTIGAT turneul de tenis Transylvania Open de la Cluj-Napoca - Cluj24.ro

Simona Halep câștigă la Nürnberg în stil de mare campioană!

Video | Sorana Cîrstea - Polona Hercog 6-3, 6-7, 4-6. Sportiva din România  a părăsit turneul de la Lugano
Video | Sorana Cîrstea - Polona Hercog 6-3, 6-7, 4-6. Sportiva din România a părăsit turneul de la Lugano

Radio Romania International - SIMONA HALEP AMINTA TURNEULU DI TENIS DI  NURNBERG
Radio Romania International - SIMONA HALEP AMINTA TURNEULU DI TENIS DI NURNBERG

Simona Halep - Wikipedia

Prima calificata in semifinalele Turneului Campioanelor - Onlinesport.ro

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Raluca Olaru și Lara Arruabarrena au pierdut finala de dublu la Nurnberg

Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile turneului de la Nurnberg după un  meci maraton cu Andrea Petkovic
Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile turneului de la Nurnberg după un meci maraton cu Andrea Petkovic