Masă ști apologie turneu tenis tiriac Pescăruş de mare Caracteriza Orfan

Fundația Țiriac organizează în București turneul de tenis WTA ”Tiriac  Foundation Trophy”, unicul turneu WTA disputat curent în Capitală –  Fundația Ion Țiriac
Fundația Țiriac organizează în București turneul de tenis WTA ”Tiriac Foundation Trophy”, unicul turneu WTA disputat curent în Capitală – Fundația Ion Țiriac

Ion Țiriac, anunțul momentului. Miliardarul va organiza un turneu de tenis  în București - Playtech Știri
Ion Țiriac, anunțul momentului. Miliardarul va organiza un turneu de tenis în București - Playtech Știri

Tenis: Sorana Cîrstea şi Irina Begu vor participa la turneul Ţiriac  Foundation Trophy de la Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea şi Irina Begu vor participa la turneul Ţiriac Foundation Trophy de la Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

TENIS Irina Begu a câştigat prima ediție a turneului Ţiriac Foundation  Trophy de la București
TENIS Irina Begu a câştigat prima ediție a turneului Ţiriac Foundation Trophy de la București

Următorul plan al lui Ion Țiriac s-a aflat! Ce are de gând să facă  miliardarul român - Playtech Știri
Următorul plan al lui Ion Țiriac s-a aflat! Ce are de gând să facă miliardarul român - Playtech Știri

Fundația Țiriac organizează în București turneul de tenis WTA ”Tiriac  Foundation Trophy”, unicul turneu WTA disputat curent în Capitală -
Fundația Țiriac organizează în București turneul de tenis WTA ”Tiriac Foundation Trophy”, unicul turneu WTA disputat curent în Capitală -

Video | Rezultatele înregistrate luni, la turneul WTA 125 Țiriac Foundation  Trophy, transmis în exclusivitate de Digi Sport
Video | Rezultatele înregistrate luni, la turneul WTA 125 Țiriac Foundation Trophy, transmis în exclusivitate de Digi Sport

Ion Țiriac, anunțul momentului: “Vor fi premii de 1 milion de euro!”

Bucureștiul va avea un nou turneu de tenis de nivelul WTA - Ţiriac  Foundation Trophy
Bucureștiul va avea un nou turneu de tenis de nivelul WTA - Ţiriac Foundation Trophy

Irina Begu și Sorana Cîrstea joacă azi la Ţiriac Foundation Trophy

WTA Țiriac Foundation Trophy 2022. Irina Begu se impune în finala cu Reka  Luca Jani și câștigă trofeul. Prima reacție a româncei - Fanatik.ro
WTA Țiriac Foundation Trophy 2022. Irina Begu se impune în finala cu Reka Luca Jani și câștigă trofeul. Prima reacție a româncei - Fanatik.ro

Ion Țiriac - Wikipedia

Jucatoarele din Romania si-a aflat adversarele la turneul WTA 125 de la  Bucuresti. Sorana Cirstea, principala favorita, a efectuat tragerea la  sorti - Onlinesport.ro
Jucatoarele din Romania si-a aflat adversarele la turneul WTA 125 de la Bucuresti. Sorana Cirstea, principala favorita, a efectuat tragerea la sorti - Onlinesport.ro

Cea mai mare lovitură a lui Ion Ţiriac din ultimii ani a fost dezvăluită  într-un
Cea mai mare lovitură a lui Ion Ţiriac din ultimii ani a fost dezvăluită într-un

Irina Begu a câştigat turneul de la Bucureşti, Ţiriac Foundation Trophy. A  doua competiţie câştigată de româncă, în două luni - Antena Sport
Irina Begu a câştigat turneul de la Bucureşti, Ţiriac Foundation Trophy. A doua competiţie câştigată de româncă, în două luni - Antena Sport

Ce diferențe vede Ion Țiriac între tenisul lui Rod Laver și Roger Federer  sau Rafael Nadal: „Așa s-au schimbat campionii”
Ce diferențe vede Ion Țiriac între tenisul lui Rod Laver și Roger Federer sau Rafael Nadal: „Așa s-au schimbat campionii”

Noi detalii despre turneul WTA 125 de la Bucuresti. Tiriac a refuzat  licenta unui turneu de 500 de puncte din cauza infrastructurii din Romania  - Onlinesport.ro
Noi detalii despre turneul WTA 125 de la Bucuresti. Tiriac a refuzat licenta unui turneu de 500 de puncte din cauza infrastructurii din Romania - Onlinesport.ro

Cel puţin şase jucătoare din România, pe tabloul principal al turneului WTA  ”Ţiriac Foundation Trophy”
Cel puţin şase jucătoare din România, pe tabloul principal al turneului WTA ”Ţiriac Foundation Trophy”

Ion Ţiriac va încasa 390 milioane de euro pentru turneul de tenis de la  Madrid, cumpărat
Ion Ţiriac va încasa 390 milioane de euro pentru turneul de tenis de la Madrid, cumpărat

Irina Begu e în optimi la turneul Ţiriac Foundation Trophy din București!  Sorana Cîrstea, eliminată de locul 118 WTA - Eurosport
Irina Begu e în optimi la turneul Ţiriac Foundation Trophy din București! Sorana Cîrstea, eliminată de locul 118 WTA - Eurosport

Irina Begu, în finala turneului Ţiriac Foundation Trophy. Și-a asigurat un  cec de 8.000 de dolari | adevarul.ro
Irina Begu, în finala turneului Ţiriac Foundation Trophy. Și-a asigurat un cec de 8.000 de dolari | adevarul.ro

Irina Begu a câştigat turneul Ţiriac Foundation Trophy, după ce a învins-o  pe maghiara Reka-Luca Jani
Irina Begu a câştigat turneul Ţiriac Foundation Trophy, după ce a învins-o pe maghiara Reka-Luca Jani