viola Corela pancartă turneul campionilor cine a castigat finala la londra Legume cu fructe Autor Rundă

Video | Murray a câștigat Turneul Campionilor! L-a învins pe Djokovic în  "duelul titanilor" și termină în premieră anul ca lider ATP
Video | Murray a câștigat Turneul Campionilor! L-a învins pe Djokovic în "duelul titanilor" și termină în premieră anul ca lider ATP

Articole despre turneul campionilor | România Actualitați

TURNEUL CAMPIONILOR. Finala Stefanos Tsitsipas vs Dominic Thiem, câștigată  de noul „zeu” al grecilor | Digi24
TURNEUL CAMPIONILOR. Finala Stefanos Tsitsipas vs Dominic Thiem, câștigată de noul „zeu” al grecilor | Digi24

Stefanos Tsitsipas a câştigat Turneul Campionilor 2019 – Evenimentul Zilei

Moment istoric pentru tenisul romanesc. Horia Tecau a castigat Turneul  Campionilor, dupa ce l-a invins in finala pe Mergea - Stirileprotv.ro
Moment istoric pentru tenisul romanesc. Horia Tecau a castigat Turneul Campionilor, dupa ce l-a invins in finala pe Mergea - Stirileprotv.ro

Horia Tecău şi Robert Lindstedt şi-au asigurat prezenţa la Turneul  Campionilor de la Londra – Q Magazine
Horia Tecău şi Robert Lindstedt şi-au asigurat prezenţa la Turneul Campionilor de la Londra – Q Magazine

Finala Turneul Campionilor Londra 2020

Horia Tecău şi Jean Julien Rojer au câştigat Turneul Campionilor de la  Londra | Digi24
Horia Tecău şi Jean Julien Rojer au câştigat Turneul Campionilor de la Londra | Digi24

Foto Alexander Zverev a câştigat Turneul Campionilor

Performanta fantastica: avem o finala ROMANEASCA la Turneul Campionilor!.  Horia Tecau si Florin Mergea vor fi adversari - Stirileprotv.ro
Performanta fantastica: avem o finala ROMANEASCA la Turneul Campionilor!. Horia Tecau si Florin Mergea vor fi adversari - Stirileprotv.ro

Detalii picante despre ce mănâncă jucătorii la Turneul Campionilor. "Dieta"  celui mai "insățiabil" jucător - Eurosport
Detalii picante despre ce mănâncă jucătorii la Turneul Campionilor. "Dieta" celui mai "insățiabil" jucător - Eurosport

Configuratia finala a fost stabilita: cine sunt cei mai buni opt tenismeni  ai anului, care s-au calificat pentru Turneul Campionilor | Sport.ro
Configuratia finala a fost stabilita: cine sunt cei mai buni opt tenismeni ai anului, care s-au calificat pentru Turneul Campionilor | Sport.ro

Turneul Campionilor la tenis masculin. Reacția lui Novak Djokovic după ce a  câștigat titlul la Torino: „Întotdeauna mă văd cel mai bun din lume!” -  Fanatik.ro
Turneul Campionilor la tenis masculin. Reacția lui Novak Djokovic după ce a câștigat titlul la Torino: „Întotdeauna mă văd cel mai bun din lume!” - Fanatik.ro

Andy Murray a câştigat Turneul Campionilor de la Londra

Video | Stefanos Tsitsipas câștigă Turneul Campionilor după o finală  superbă cu Dominic Thiem. Grecul, campion la debut
Video | Stefanos Tsitsipas câștigă Turneul Campionilor după o finală superbă cu Dominic Thiem. Grecul, campion la debut

Daniil Medvedev a cucerit Turneul Campionilor 2020! Video Online. Triumf de  senzaţie în faţa lui Dominic Thiem
Daniil Medvedev a cucerit Turneul Campionilor 2020! Video Online. Triumf de senzaţie în faţa lui Dominic Thiem

Finala Turneului Campionilor: Și fără Nadal!

Video | Turneul Campionilor | Federer – Tsitsipas (ora 16:00, Digi Sport  2). Programul semifinalelor
Video | Turneul Campionilor | Federer – Tsitsipas (ora 16:00, Digi Sport 2). Programul semifinalelor

Novak Djokovic a câştigat Turneul Campionilor pentru a patra oară consecutiv

Și-a luat revanșa în finală! Alexander Zverev, victorios la Turneul  Campionilor: l-a dominat categoric pe Medvedev | Sport.ro
Și-a luat revanșa în finală! Alexander Zverev, victorios la Turneul Campionilor: l-a dominat categoric pe Medvedev | Sport.ro

Roger Federer a câştigat pentru a şasea oară Turneul Campionilor

Wesley Koolhof şi Nikola Mektic au câştigat Turneul Campionilor la dublu -  HotNews.ro
Wesley Koolhof şi Nikola Mektic au câştigat Turneul Campionilor la dublu - HotNews.ro

Djokovic l-a învins pe Nadal în finala Turneului Campionilor de la Londra |  PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Djokovic l-a învins pe Nadal în finala Turneului Campionilor de la Londra | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Novak Djokovic a câştigat Turneul Campionilor! L-a învins în finală pe  Casper Ruud şi va primi cel mai mare premiu din istoria tenisului - Antena  Sport
Novak Djokovic a câştigat Turneul Campionilor! L-a învins în finală pe Casper Ruud şi va primi cel mai mare premiu din istoria tenisului - Antena Sport

Tsonga va juca finala Turneului Campionilor, după ce l-a învins pe Tomas  Berdych
Tsonga va juca finala Turneului Campionilor, după ce l-a învins pe Tomas Berdych