sabie Matroană intimitate turneul de la strasboorg tenis Târî Jurământ atelier

Jucătoarea germană de tenis Angelique Kerber, învingătoare în turneul WTA  de la Strasbourg - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Jucătoarea germană de tenis Angelique Kerber, învingătoare în turneul WTA de la Strasbourg - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Tenis | Ucraineanca Daiana Iastremska, în finală la Strasbourg (WTA)

News Alert | Simona a vrut să participe la turneul de la Strasbourg, dar a  fost refuzată de organizatori
News Alert | Simona a vrut să participe la turneul de la Strasbourg, dar a fost refuzată de organizatori

WTA: Angelique Kerber, campioană la Strasbourg / Martina Trevisan a cucerit  primul titlu din carieră la Rabat - HotNews.ro
WTA: Angelique Kerber, campioană la Strasbourg / Martina Trevisan a cucerit primul titlu din carieră la Rabat - HotNews.ro

Bianca Andreescu s-a retras din turneul de la Strasbourg. Ar fi putut să o  întâlnească în sferturi pe Sorana Cîrstea | adevarul.ro
Bianca Andreescu s-a retras din turneul de la Strasbourg. Ar fi putut să o întâlnească în sferturi pe Sorana Cîrstea | adevarul.ro

Sorana Cîrstea, înfrângere neașteptată în primul tur la Strasbourg

Kerber a câştigat turneul de la Strasbourg,... | News.ro

Tenis: Favoritele s-au impus în primul tur la Strasbourg (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Favoritele s-au impus în primul tur la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Adevărul despre situația ingrată în care a fost pusă Simona. Ce au urmărit,  de fapt, organizatorii de la Strasbourg când au anunțat că nu o primesc pe  Halep pe tabloul principal: "Regulamentul
Adevărul despre situația ingrată în care a fost pusă Simona. Ce au urmărit, de fapt, organizatorii de la Strasbourg când au anunțat că nu o primesc pe Halep pe tabloul principal: "Regulamentul

Tenis / Sorana Cîrstea, eliminată prematur din turneul WTA 250 de la  Strasbourg | Cuget Liber
Tenis / Sorana Cîrstea, eliminată prematur din turneul WTA 250 de la Strasbourg | Cuget Liber

WTA “Internationaux de Strasbourg” 2020: Astăzi se joacă sferturile de  finală. Câteva date despre turneu | TENISite
WTA “Internationaux de Strasbourg” 2020: Astăzi se joacă sferturile de finală. Câteva date despre turneu | TENISite

Video | Caroline Garcia, în sferturi la Strasbourg! Turneul este la Digi  Sport
Video | Caroline Garcia, în sferturi la Strasbourg! Turneul este la Digi Sport

Raluca Olaru şi Nadia Kicenok au ajuns în sferturi la Strasbourg

WTA Strasbourg: Sorana Cîrstea, eliminată în turul întâi de ocupanta  locului 348 mondial - HotNews.ro
WTA Strasbourg: Sorana Cîrstea, eliminată în turul întâi de ocupanta locului 348 mondial - HotNews.ro

Sorana Cîrstea e în finală la Strasbourg! Revenire de excepție reușită de  româncă în semifinale - Eurosport
Sorana Cîrstea e în finală la Strasbourg! Revenire de excepție reușită de româncă în semifinale - Eurosport

Tenis: Karolina Pliskova şi Angelique Kerber s-au calificat în sferturi la  Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Karolina Pliskova şi Angelique Kerber s-au calificat în sferturi la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

A câștigat peste 6 milioane de dolari din tenis, dar a fost copil de mingi  la un meci de la Strasbourg - spotmedia.ro
A câștigat peste 6 milioane de dolari din tenis, dar a fost copil de mingi la un meci de la Strasbourg - spotmedia.ro

Deja-vu dureros! După Simona Halep, încă o jucătoare din WTA suferă o  accidentare „fantomă", la Strasbourg | VIDEO
Deja-vu dureros! După Simona Halep, încă o jucătoare din WTA suferă o accidentare „fantomă", la Strasbourg | VIDEO

Sorana Cîrstea, ce deziluzie înainte de Roland Garros. Ce a făcut românca  în turneul de la Strasbourg unde jucase finala în 2021 - Playtech Știri
Sorana Cîrstea, ce deziluzie înainte de Roland Garros. Ce a făcut românca în turneul de la Strasbourg unde jucase finala în 2021 - Playtech Știri

Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului de la Strasbourg

Tenis: Elina Svitolina a câştigat turneul de la Strasbourg (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Elina Svitolina a câştigat turneul de la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Internationaux de Strasbourg | Join us 2023 – WTA Official

Video | Pavlyuchenkova, "dublu bagel" în meciul de debut la Strasbourg.  Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport
Video | Pavlyuchenkova, "dublu bagel" în meciul de debut la Strasbourg. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

Cîrstea și Ruse, pe tabloul principal de la Strasbourg! Vezi programul!