Fă loc nordest pocăi turneul de tenis dubai 2017 scenă A noastra actriţă

WTA “Dubai DFT Championships” 2021: Muguruza s-a calificat în a treia  finală a sezonului. Krejcikova, în a doua şi – de departe – cea mai  importantă a carierei | TENISite
WTA “Dubai DFT Championships” 2021: Muguruza s-a calificat în a treia finală a sezonului. Krejcikova, în a doua şi – de departe – cea mai importantă a carierei | TENISite

Tenis: Trei românce, pe tabloul principal al turneului ITF de la Dubai |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Trei românce, pe tabloul principal al turneului ITF de la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Dubai! – Tenis, tenis, tenis

Alexandra Cadanțu, eliminată în primul tur al turneului de 100.000 de  dolari de la Dubai
Alexandra Cadanțu, eliminată în primul tur al turneului de 100.000 de dolari de la Dubai

Simona Halep joacă în sferturi la Dubai. Cine e adversara româncei și la ce  oră începe partida - Playtech Știri
Simona Halep joacă în sferturi la Dubai. Cine e adversara româncei și la ce oră începe partida - Playtech Știri

Belinda Bencic câștigă turneul de la Dubai, Simona Halep rămâne nr. 2 WTA |  Digi24
Belinda Bencic câștigă turneul de la Dubai, Simona Halep rămâne nr. 2 WTA | Digi24

Simona Halep, eliminată de la Dubai. Românca avea planuri mari pentru acest  turneu - Playtech Știri
Simona Halep, eliminată de la Dubai. Românca avea planuri mari pentru acest turneu - Playtech Știri

WTA DUBAI // Surpriză uriașă: Angelique Kerber, trimisă acasă de Su-Wei  Hsieh, jucătoarea care a eliminat-o pe Simona Halep la Wimbledon
WTA DUBAI // Surpriză uriașă: Angelique Kerber, trimisă acasă de Su-Wei Hsieh, jucătoarea care a eliminat-o pe Simona Halep la Wimbledon

Jelena Ostapenko îi oprește furtunos drumul Simonei Halep spre o nouă  finală la Dubai | EurActiv
Jelena Ostapenko îi oprește furtunos drumul Simonei Halep spre o nouă finală la Dubai | EurActiv

Alexandra Dulgheru a câștigat turneul de tenis ITF din Dubai | Sport |  România Actualitați
Alexandra Dulgheru a câștigat turneul de tenis ITF din Dubai | Sport | România Actualitați

Halep - Brady. Simona s-a calificat în finala WTA Dubai: „Zi de zi îmi  ridic nivelul” - Stirileprotv.ro
Halep - Brady. Simona s-a calificat în finala WTA Dubai: „Zi de zi îmi ridic nivelul” - Stirileprotv.ro

Sorana Cîrstea a câștigat turneul de tenis ITF de la Dubai!

Simona Halep e în semifinale la WTA Dubai - GAZETA de SUD

Simona Halep – Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Set decisiv de coșmar pentru  Simo! Românca s-a prăbușit și a fost eliminată de la Dubai - Antena Sport
Simona Halep – Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Set decisiv de coșmar pentru Simo! Românca s-a prăbușit și a fost eliminată de la Dubai - Antena Sport

Atât de bătrână sunt”. Simona Halep a provocat hohote de râs la Dubai și a  oferit un răspuns inedit
Atât de bătrână sunt”. Simona Halep a provocat hohote de râs la Dubai și a oferit un răspuns inedit

Simona Halep a ratat Finala turneului WTA Dubai 2022, după ce a pierdut  meciul cu Jelena Ostapenko. Cu câți bani pleacă acasă | Antena 1
Simona Halep a ratat Finala turneului WTA Dubai 2022, după ce a pierdut meciul cu Jelena Ostapenko. Cu câți bani pleacă acasă | Antena 1

Video | Jelena Ostapenko – Veronika Kudermetova 6-0, 6-4, finala turneului  de la Dubai. Al cincilea titlu din cariera letonei
Video | Jelena Ostapenko – Veronika Kudermetova 6-0, 6-4, finala turneului de la Dubai. Al cincilea titlu din cariera letonei

Home - Dubai Duty Free Tennis Championships

Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport |  România Actualitați
Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport | România Actualitați

Simona Halep - Wikipedia

Mihaela Buzărnescu s-a calificat în finala turneului de la Dubai!

Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva  Gabrielei Ruse - Eurosport
Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva Gabrielei Ruse - Eurosport

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6 în semifinale la Dubai! Video Online. Românca, întoarsă  incredibil: a cedat total inițiativa după un tie-break de coșmar
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6 în semifinale la Dubai! Video Online. Românca, întoarsă incredibil: a cedat total inițiativa după un tie-break de coșmar

ATP Dubai: Tecău/Rojer, succes la debut - Sport Clasic

Simona Halep, tenis-blitzkrieg de Valentine's Day la Dubai: a învins-o pe  Riske, 6-2, 6-4. Gabriela Ruse, adversara din optimi? | Sport.ro
Simona Halep, tenis-blitzkrieg de Valentine's Day la Dubai: a învins-o pe Riske, 6-2, 6-4. Gabriela Ruse, adversara din optimi? | Sport.ro