culoare format Paste turneul de tenis roma 2017 ce puncte se acorda expunere prinde o răceală gudron

Turneul de tenis de la Roma - Wikipedia

Articole despre Roma | OpenTenis

Azi, nu! Marius Copil părăsește turneul de la Roma în primul tur al  calificărilor. Un plus
Azi, nu! Marius Copil părăsește turneul de la Roma în primul tur al calificărilor. Un plus

Turnee de tenis şi punctajele aferente acestora

Simona Halep va juca la Roma, după eliminarea de la Madrid

Simona Halep își ia revanșa în fața lui Alize Cornet - Se califică în turul  al doilea de la WTA Roma - HotNews.ro
Simona Halep își ia revanșa în fața lui Alize Cornet - Se califică în turul al doilea de la WTA Roma - HotNews.ro

News Alert | Anunțul Simonei Halep, după RMN-ul efectuat în Italia. Cât de  gravă este accidentarea de la Roma
News Alert | Anunțul Simonei Halep, după RMN-ul efectuat în Italia. Cât de gravă este accidentarea de la Roma

Simona Halep a fost lăudată de Danielle Collins, după eliminarea de la Roma.  ”E o sportivă pe care o admir” - Antena Sport
Simona Halep a fost lăudată de Danielle Collins, după eliminarea de la Roma. ”E o sportivă pe care o admir” - Antena Sport

Iga Swiatek este de neoprit! A câştigat turneul de la Roma, al cincilea  trofeu consecutiv | adevarul.ro
Iga Swiatek este de neoprit! A câştigat turneul de la Roma, al cincilea trofeu consecutiv | adevarul.ro

Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Roma 2022! Premiu important  pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro
Câţi bani poate câştiga Simona Halep la WTA Roma 2022! Premiu important pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro

Rafael Nadal, debut excelent la Roma, după victoria cu Isner. "Matadorul" e  în optimi la Foro Italico - Eurosport
Rafael Nadal, debut excelent la Roma, după victoria cu Isner. "Matadorul" e în optimi la Foro Italico - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Câți bani poate câștiga Simona Halep la WTA Roma

Simona Halep a câştigat turneul de la Praga | Digi24

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

Detaliu îngrijorător pentru Halep înainte de turneul de la Roma!

TURNEE DE TENIS

Locul ocupat de Simona Halep în clasamentul WTA, după eliminarea de la Roma

S-au stabilit finalele turneului de la Roma atât la feminin, cât și la  masculin!
S-au stabilit finalele turneului de la Roma atât la feminin, cât și la masculin!

Tenis: Sorana Cîrstea, învinsă în primul tur la Roma (WTA); Emma Răducanu a  abandonat în meciul cu Bianca Andreescu | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea, învinsă în primul tur la Roma (WTA); Emma Răducanu a abandonat în meciul cu Bianca Andreescu | AGERPRES • Actualizează lumea.

Veste bună pentru Simona Halep » A scăpat de un nume mare în drumul spre  trofeul de la Roma
Veste bună pentru Simona Halep » A scăpat de un nume mare în drumul spre trofeul de la Roma

Video | Iga Swiatek a învins-o pe Bianca Andreescu și e în semifinale la  Roma! Bornele remarcabile atinse de poloneză
Video | Iga Swiatek a învins-o pe Bianca Andreescu și e în semifinale la Roma! Bornele remarcabile atinse de poloneză