Turneul de tenis de la Roma - Wikipedia

Ce urmează pentru Simona Halep, după eliminarea de la WTA Roma

Turneele de tenis de la Roma: Spectatorii vor avea acces în tribune  începând cu faza optimilor - HotNews.ro
Turneele de tenis de la Roma: Spectatorii vor avea acces în tribune începând cu faza optimilor - HotNews.ro

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Tenis: Rafael Nadal, victorie categorică în meciul de debut la turneul de  la Roma (ATP)
Tenis: Rafael Nadal, victorie categorică în meciul de debut la turneul de la Roma (ATP)

Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist:  Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro
Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist: Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro

Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma.  Simona, pentru a treia oară în finala turneului favorit | VIDEO
Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma. Simona, pentru a treia oară în finala turneului favorit | VIDEO

Simona Halep la Roma | Cine este Jasmine Paolini, adversara româncei la  turneul WTA de la Roma - Eurosport
Simona Halep la Roma | Cine este Jasmine Paolini, adversara româncei la turneul WTA de la Roma - Eurosport

VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi -  HotNews.ro
VIDEO Surpriză mare la ATP Roma: Rafael Nadal a fost eliminat în optimi - HotNews.ro

Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal  la Foro Italico pentru româncă - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal la Foro Italico pentru româncă - Eurosport

Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a  calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma
Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma

Câți bani poate câștiga Simona Halep la WTA Roma

VIDEO Tenis: Stefanos Tsitsipas, calificat în premieră în finala turneului  de la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Tenis: Stefanos Tsitsipas, calificat în premieră în finala turneului de la Roma (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

RoZoom Press: La turneul de tenis de la Roma, pentru a susține România (și  Italia!)
RoZoom Press: La turneul de tenis de la Roma, pentru a susține România (și Italia!)

Detaliu îngrijorător pentru Halep înainte de turneul de la Roma!

Toate rezultatele înregistrate marți la turneul WTA de la Roma. Elise  Mertens și Sloane Stephens au fost eliminate
Toate rezultatele înregistrate marți la turneul WTA de la Roma. Elise Mertens și Sloane Stephens au fost eliminate

Foro Italico din Roma • Povești din deplasare

Se știe prima finalistă a turneului de la Roma 2022!

Video&Foto | Simona Halep, primul antrenament la Roma. Mesajul lui Patrick  Mouratoglou înainte de startul turneului
Video&Foto | Simona Halep, primul antrenament la Roma. Mesajul lui Patrick Mouratoglou înainte de startul turneului

Simona Halep e principala favorită a turneului de la Roma care va începe pe  14 septembrie!
Simona Halep e principala favorită a turneului de la Roma care va începe pe 14 septembrie!

Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA  de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"
Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"