cadran licitaţie de lemn ultimul mrci de tenis al lui tiriac in romini replică Deturna Maistru

Irina Begu, în finala Ţiriac Foundation Trophy - A învins o finalistă de  Roland Garros, fostă ocupantă a locului 5 WTA - HotNews.ro
Irina Begu, în finala Ţiriac Foundation Trophy - A învins o finalistă de Roland Garros, fostă ocupantă a locului 5 WTA - HotNews.ro

La ce oră târzie s-a încheiat meciul Nadal - Djokovic: Ion Țiriac a rămas  în tribune până la ultimul punct | Sport.ro
La ce oră târzie s-a încheiat meciul Nadal - Djokovic: Ion Țiriac a rămas în tribune până la ultimul punct | Sport.ro

Ce activități avea Ion Țiriac cu nora sa preferată. „Putea să fie o  reușită” - Playsport
Ce activități avea Ion Țiriac cu nora sa preferată. „Putea să fie o reușită” - Playsport

Ce au mâncat Țiriac și Năstase când au rămas cu buzunarele goale înaintea  unui meci de Cupa Davis
Ce au mâncat Țiriac și Năstase când au rămas cu buzunarele goale înaintea unui meci de Cupa Davis

Duel suta la suta romanesc in optimi la Tiriac Foundation Trophy -  Onlinesport.ro
Duel suta la suta romanesc in optimi la Tiriac Foundation Trophy - Onlinesport.ro

Povestea finalei din 1972: cum au trăit americanii meciul de la București,  "unul dintre episoadele faimoase ale Cupei Davis" - Treizecizero
Povestea finalei din 1972: cum au trăit americanii meciul de la București, "unul dintre episoadele faimoase ale Cupei Davis" - Treizecizero

Cu Ilie Năstase a început istoria clasamentului ATP - YouTube

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

O fosta finalista la Roland Garros cauta gloria de altadata in turneul lui  Tiriac organizat la Bucuresti - Onlinesport.ro
O fosta finalista la Roland Garros cauta gloria de altadata in turneul lui Tiriac organizat la Bucuresti - Onlinesport.ro

DORdeSPORT Povestea lui Ilie Năstase, primul român ajuns în finala de la  Wimbledon, în 1972 - Eurosport
DORdeSPORT Povestea lui Ilie Năstase, primul român ajuns în finala de la Wimbledon, în 1972 - Eurosport

Cum vede Ion Ţiriac viitorul Simonei Halep fără un antrenor alături: "Se  poate descurca foarte bine şi fără. Nici eu n-am avut" EXCLUSIV
Cum vede Ion Ţiriac viitorul Simonei Halep fără un antrenor alături: "Se poate descurca foarte bine şi fără. Nici eu n-am avut" EXCLUSIV

WTA Țiriac Foundation Trophy 2022. Irina Begu se impune în finala cu Reka  Luca Jani și câștigă trofeul. Prima reacție a româncei - Fanatik.ro
WTA Țiriac Foundation Trophy 2022. Irina Begu se impune în finala cu Reka Luca Jani și câștigă trofeul. Prima reacție a româncei - Fanatik.ro

Ion Țiriac - Wikipedia

Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy - Stirileprotv.ro

ION ȚIRIAC LA 80 DE ANI // Turnee și inovații: cum a schimbat Ion Țiriac  competițiile din circuit + „Lumea îl percepe ca pe un inovator”
ION ȚIRIAC LA 80 DE ANI // Turnee și inovații: cum a schimbat Ion Țiriac competițiile din circuit + „Lumea îl percepe ca pe un inovator”

Ce diferențe vede Ion Țiriac între tenisul lui Rod Laver și Roger Federer  sau Rafael Nadal: „Așa s-au schimbat campionii”
Ce diferențe vede Ion Țiriac între tenisul lui Rod Laver și Roger Federer sau Rafael Nadal: „Așa s-au schimbat campionii”

Fundația Olimpică Română organizează cursuri gratuite de tenis la Complexul  Sportiv Ion Țiriac - Eurosport
Fundația Olimpică Română organizează cursuri gratuite de tenis la Complexul Sportiv Ion Țiriac - Eurosport

Ion Ţiriac a coborât pe locul 3 în topul celor mai bogaţi români. Cine l-a  depăşit - Eurosport
Ion Ţiriac a coborât pe locul 3 în topul celor mai bogaţi români. Cine l-a depăşit - Eurosport

Ion Tiriac, impresionat de marea speranta a tenisului romanesc: Are un  forehand de nota 12
Ion Tiriac, impresionat de marea speranta a tenisului romanesc: Are un forehand de nota 12

Asa arata o oferta primita de Marius Copil pentru a truca un meci de tenis  | Cum l-a ajutat Ion Tiriac pe cel mai bun tenismen roman al momentului |  Sport.ro
Asa arata o oferta primita de Marius Copil pentru a truca un meci de tenis | Cum l-a ajutat Ion Tiriac pe cel mai bun tenismen roman al momentului | Sport.ro

Irina Begu și Sorana Cîrstea vor juca la Țiriac Foundation Trophy, turneu  disputat la București
Irina Begu și Sorana Cîrstea vor juca la Țiriac Foundation Trophy, turneu disputat la București

Ceartă aprinsă între Simona Halep și Ion Țiriac din cauza lui Mouratoglou.  Evenimentele din culise își dau fiori - Playsport
Ceartă aprinsă între Simona Halep și Ion Țiriac din cauza lui Mouratoglou. Evenimentele din culise își dau fiori - Playsport

Irina Begu, în finala turneului Ţiriac Foundation Trophy. Și-a asigurat un  cec de 8.000 de dolari | adevarul.ro
Irina Begu, în finala turneului Ţiriac Foundation Trophy. Și-a asigurat un cec de 8.000 de dolari | adevarul.ro