BILTEN 2019

Uroš Potočnik | Dnevnik

Člani in članice na DP v Rogaški Slatini odigrali prvi krog glavnega  turnirja
Člani in članice na DP v Rogaški Slatini odigrali prvi krog glavnega turnirja

Teden, ki je v znamenju največjega slovenskega teniškega turnirja, ni  postrežen z veliko slovenskimi nastopi - Največji teniški portal v Sloveniji
Teden, ki je v znamenju največjega slovenskega teniškega turnirja, ni postrežen z veliko slovenskimi nastopi - Največji teniški portal v Sloveniji

BILTEN 2019
BILTEN 2019

Vrhunska ekipa trenerjev - Teniški Klub Branik Maribor

V LOV NA TOČKE] - Bedene, Juvanova in Hercogova že v Francijo, v Mariboru  Bergantov memorial - Teniški svet
V LOV NA TOČKE] - Bedene, Juvanova in Hercogova že v Francijo, v Mariboru Bergantov memorial - Teniški svet

Študentje medicine pogrešajo le ležanje na travi

V Ljubljani potekale reprezentančne priprave ekip do 14 let

Državno člansko prvenstvo - slab dan za postavljene igralke in igralce

Študenti UL solidni na 7. Evropskem univerzitetnem prvenstvu v tenisu -  Športna zveza UL
Študenti UL solidni na 7. Evropskem univerzitetnem prvenstvu v tenisu - Športna zveza UL

Jakopičeve nagrade: V umetnosti vsak išče pot in prostor zase

Nova zmaga Jana s 6:1; 6:2.... - Teniški klub Branik Maribor | Facebook

Ekipa24.si - Jeran in Emeršič Potočnik odlično v Romuniji

Tenis TD Pekrska gorca Maribor - Na letošnjem klubskem turnirju TD Pekrska  gorca je slavil UROŠ POTOČNIK! 2. mesto je osvojil TADEJ NESIČ. 3. mesto pa  JURE SENEKOVIČ. Čestitke zmagovalcem in hvala
Tenis TD Pekrska gorca Maribor - Na letošnjem klubskem turnirju TD Pekrska gorca je slavil UROŠ POTOČNIK! 2. mesto je osvojil TADEJ NESIČ. 3. mesto pa JURE SENEKOVIČ. Čestitke zmagovalcem in hvala

ATP Challenger Tilia Slovenia Open 2016 - 2nd Round of Qualifications |  SPORTIDA Photo Agency
ATP Challenger Tilia Slovenia Open 2016 - 2nd Round of Qualifications | SPORTIDA Photo Agency

Tenis Ruše
Tenis Ruše

TENIS W Recica - Home | Facebook

Teniški klub Brestanica - Teniški klub Brestanica

Annika Planinšek in Sebastian Dominko osvojila domača turnirja do 16 let -  Največji teniški portal v Sloveniji
Annika Planinšek in Sebastian Dominko osvojila domača turnirja do 16 let - Največji teniški portal v Sloveniji