veteran marchiză Decizie varsta debutanta la tenis Ducesă Războinic gem

Clubul iSports deschide o secţie de tenis de câmp – Ziarul Prahova

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de  tenis al tuturor timpurilor | Digi24
Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de tenis al tuturor timpurilor | Digi24

Tenis: La vârsta de 20 de ani un jucător abia începe să se întreţină din  banii
Tenis: La vârsta de 20 de ani un jucător abia începe să se întreţină din banii

Tenis de masă: debut cu dreptul pentru fetele de la CSM în Superliga  națională – Glasul Aradului
Tenis de masă: debut cu dreptul pentru fetele de la CSM în Superliga națională – Glasul Aradului

Serena Williams a revenit pe teren după o pauză de un an şi a fost  eliminată în primul tur la Wimbledon | adevarul.ro
Serena Williams a revenit pe teren după o pauză de un an şi a fost eliminată în primul tur la Wimbledon | adevarul.ro

În urmă cu 17 ani, Rafael Nadal câștiga turneul de la Roland Garros pentru  prima oară, la prima participare | Sport.ro
În urmă cu 17 ani, Rafael Nadal câștiga turneul de la Roland Garros pentru prima oară, la prima participare | Sport.ro

Serena Williams a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, după un set  decisiv antologic + de ce a jucat cu un bandaj pe față
Serena Williams a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, după un set decisiv antologic + de ce a jucat cu un bandaj pe față

Dependent de tenis! Un fost jucător din Top 15 ATP, campion la București, a  revenit în
Dependent de tenis! Un fost jucător din Top 15 ATP, campion la București, a revenit în

Un tenismen roman in varsta de doar 15 ani a obtinut prima sa victorie  intr-un turneu profesionist
Un tenismen roman in varsta de doar 15 ani a obtinut prima sa victorie intr-un turneu profesionist

Irina Begu s-a calificat în optimi la Roland Garros – Monden

Romanian Tenis Premium

Yoair Blog - Publicația de blog de antropologie din lume.

Poveste ireală în tenis! O jucătoare în vârstă de 74 de ani a revenit în  circuitul profesionist, iar meciul a avut un deznodământ neverosimil | VIDEO
Poveste ireală în tenis! O jucătoare în vârstă de 74 de ani a revenit în circuitul profesionist, iar meciul a avut un deznodământ neverosimil | VIDEO

„Focul s-a întors”: ANALIZĂ AFP privind meciul dintre experimentata Halep  și Haddad Maia, o debutantă la acest nivel - HotNews.ro
„Focul s-a întors”: ANALIZĂ AFP privind meciul dintre experimentata Halep și Haddad Maia, o debutantă la acest nivel - HotNews.ro

O PERSONALITATE PE ZI: Fosta jucătoare de tenis Anna Kournikova | AGERPRES  • Actualizează lumea.
O PERSONALITATE PE ZI: Fosta jucătoare de tenis Anna Kournikova | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros!

Simona Halep - Wikipedia

Tenis: Poloneza Iga Swiatek a câştigat turneul WTA de la Indian Wells |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Poloneza Iga Swiatek a câştigat turneul WTA de la Indian Wells | AGERPRES • Actualizează lumea.

Analiză <span class="caps">CNN</span>: Halep poate nu ajungea sus fără  Corneliu Idu | Romania Tenis
Analiză <span class="caps">CNN</span>: Halep poate nu ajungea sus fără Corneliu Idu | Romania Tenis