Practic Discotecă fustă viitorul salzburg cine trasmite meciul singur Murdar Constrângere

Chelsea s-a calificat în optimile Ligii Campionilor, după 2-1 cu RB Salzburg  | Observatornews.ro
Chelsea s-a calificat în optimile Ligii Campionilor, după 2-1 cu RB Salzburg | Observatornews.ro

PSG a ratat incredibil primul loc în grupa H! Tătărușanu s-a calificat în  optimi după Milan - Salzburg 4-0. Real Madrid a demolat-o pe Celtic. Toate  rezultatele serii în Champions League -
PSG a ratat incredibil primul loc în grupa H! Tătărușanu s-a calificat în optimi după Milan - Salzburg 4-0. Real Madrid a demolat-o pe Celtic. Toate rezultatele serii în Champions League -

Salzburg şi Leipzig, aflate sub acelaşi patronat, au undă verde de la UEFA  să participe în LC
Salzburg şi Leipzig, aflate sub acelaşi patronat, au undă verde de la UEFA să participe în LC

Cine transmite la TV meciurile West Ham - FCSB și Ballkani - CFR Cluj din  grupele Conference League
Cine transmite la TV meciurile West Ham - FCSB și Ballkani - CFR Cluj din grupele Conference League

Video Viitorul - Salzburg, la TVR

Cine transmite la TV Saburtalo - FCSB, CFR Cluj - Inter Club d'Escaldes și  Vllaznia - Craiova
Cine transmite la TV Saburtalo - FCSB, CFR Cluj - Inter Club d'Escaldes și Vllaznia - Craiova

Champions League: Liverpool, cu un pas în sferturi (2-0 vs Inter Milano) /  Bayern Munchen egalează în minutul 90 în Austria (1-1 vs RB Salzburg) -  HotNews.ro
Champions League: Liverpool, cu un pas în sferturi (2-0 vs Inter Milano) / Bayern Munchen egalează în minutul 90 în Austria (1-1 vs RB Salzburg) - HotNews.ro

Liga Campionilor | Meci nebun între Sevilla și Salzburg! Patru penalty-uri  dictate în prima repriză, două au fost ratate - Antena Sport
Liga Campionilor | Meci nebun între Sevilla și Salzburg! Patru penalty-uri dictate în prima repriză, două au fost ratate - Antena Sport

Ştiri despre Viitorul Constanta

VIDEO Bayern Munchen, remiză chinuită cu RB Salzburg / Campioana Germaniei,  emoții în optimile Champions League - HotNews.ro
VIDEO Bayern Munchen, remiză chinuită cu RB Salzburg / Campioana Germaniei, emoții în optimile Champions League - HotNews.ro

Alertă de furtună în Austria: meciul Salzburg... | News.ro

Unde poate fi urmărită partida Inter Club d'Escaldes - CFR Cluj

PRO TV nu o mai transmite pe FCSB, după ce Gigi Becali trimite rezervele

Bayern Munchen - Salzburg 7-1 | Borne uriaşe pentru campioana Germaniei!  Recorduri incredibile pentru nemţi, după ce i-au distrus pe austrieci în  optimile UEFA Champions League - Antena Sport
Bayern Munchen - Salzburg 7-1 | Borne uriaşe pentru campioana Germaniei! Recorduri incredibile pentru nemţi, după ce i-au distrus pe austrieci în optimile UEFA Champions League - Antena Sport

Benfica Lisabona a câștigat UEFA Youth League (6-0 vs FC Salzburg) -  HotNews.ro
Benfica Lisabona a câștigat UEFA Youth League (6-0 vs FC Salzburg) - HotNews.ro

Cine transmite FCSB - Dunajska Streda, CSU Craiova - Zorya, CFR Cluj -  Șahtior Soligorsk și Djurgardens - Sepsi la TV
Cine transmite FCSB - Dunajska Streda, CSU Craiova - Zorya, CFR Cluj - Șahtior Soligorsk și Djurgardens - Sepsi la TV

Video | Salzburg - Viitorul 4-0. Un nou eșec umilitor în Europa pentru  echipa lui Hagi
Video | Salzburg - Viitorul 4-0. Un nou eșec umilitor în Europa pentru echipa lui Hagi

Sadio Mane, OUT de la Cupa Mondială din Qatar! Anunț horror pentru starul  senegalez, cu 11 zile înaintea turneului - Antena Sport
Sadio Mane, OUT de la Cupa Mondială din Qatar! Anunț horror pentru starul senegalez, cu 11 zile înaintea turneului - Antena Sport

Borussia Dortmund i-a găsit înlocuitorul perfect lui Erling Haaland! "Au  ajuns la un acord deja!" - Eurosport
Borussia Dortmund i-a găsit înlocuitorul perfect lui Erling Haaland! "Au ajuns la un acord deja!" - Eurosport

Champions League - Cine transmite meciurile de miercuri: Chelsea vs AC  Milan, derbiul zilei - HotNews.ro
Champions League - Cine transmite meciurile de miercuri: Chelsea vs AC Milan, derbiul zilei - HotNews.ro

Cine transmite la TV meciul Dunajska Streda - FCSB, din turul 3 preliminar  al Conference League
Cine transmite la TV meciul Dunajska Streda - FCSB, din turul 3 preliminar al Conference League

Un jucător de la Salzburg, şocat când a aflat ce salarii sunt la Farul.  Hagi: ”Îţi dai seama cum s-a simţit jucătorul meu?”
Un jucător de la Salzburg, şocat când a aflat ce salarii sunt la Farul. Hagi: ”Îţi dai seama cum s-a simţit jucătorul meu?”

Messi, Neymar și Mbappe, "masacru" în PSG - Haifa 7-2! Real Madrid,  înfrângere-șoc cu Leipzig. Tătărușanu, de neînvins în Zagreb - Milan 0-4.  Juventus, eliminată şi umilită! Toate rezultatele sunt AICI - Antena Sport
Messi, Neymar și Mbappe, "masacru" în PSG - Haifa 7-2! Real Madrid, înfrângere-șoc cu Leipzig. Tătărușanu, de neînvins în Zagreb - Milan 0-4. Juventus, eliminată şi umilită! Toate rezultatele sunt AICI - Antena Sport