maligne umor Tun volei grecia romania cev masculin nationala înființat frontieră Turist

FRVolei
FRVolei

Echipa nationala de volei masculin cadeti | MADI CRAIOVA

Grupă complicată pentru România la Europeanul de volei feminin

România va juca cu Olanda în primul meci la Campionatul European de volei  feminin - Eurosport
România va juca cu Olanda în primul meci la Campionatul European de volei feminin - Eurosport

ROMÂNIA - ITALIA 1-3, Campionatul European // VIDEO „Tricolorii” au cedat  din nou, chiar dacă au câștigat primul set de la startul competiției
ROMÂNIA - ITALIA 1-3, Campionatul European // VIDEO „Tricolorii” au cedat din nou, chiar dacă au câștigat primul set de la startul competiției

Volei masculin: România a încheiat grupa din Silver League cu victorii pe  linie
Volei masculin: România a încheiat grupa din Silver League cu victorii pe linie

România s-a calificat la Campionatul European Under 16 – Federatia Romana  de Volei
România s-a calificat la Campionatul European Under 16 – Federatia Romana de Volei

Naționala U17 a României, învinsă de Grecia după ce a condus cu 2-0.  Duminică dispută ultimul meci din calificările balcanice pentru Campionatul  European – Doarvolei
Naționala U17 a României, învinsă de Grecia după ce a condus cu 2-0. Duminică dispută ultimul meci din calificările balcanice pentru Campionatul European – Doarvolei

Volei feminin: România a ratat calificarea în optimile de finală ale  Campionatului European | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: România a ratat calificarea în optimile de finală ale Campionatului European | AGERPRES • Actualizează lumea.

România revine la Campionatul European de volei masculin după 24 de ani -  Eurosport
România revine la Campionatul European de volei masculin după 24 de ani - Eurosport

Naționala României la Volei Masculin va evolua în Golden League | PRO  Oltenia
Naționala României la Volei Masculin va evolua în Golden League | PRO Oltenia

Care vor fi adversarii naționalei masculine de volei în preliminariile  Campionatului European 2021
Care vor fi adversarii naționalei masculine de volei în preliminariile Campionatului European 2021

Naționala masculină de volei e calificată la Euro! Cum? Nu știați?

România a revenit la Campionatul European de volei masculin cu o înfrângere  clară în fața Franței - Eurosport
România a revenit la Campionatul European de volei masculin cu o înfrângere clară în fața Franței - Eurosport

Naționala masculină a României a pierdut primul amical din Grecia – Doarvolei

Volei feminin: Nationala Romaniei si-a aflat adversarele de la Campionatul  European de volei. “Tricolorele” vor evolua in Grupa C in Ungaria
Volei feminin: Nationala Romaniei si-a aflat adversarele de la Campionatul European de volei. “Tricolorele” vor evolua in Grupa C in Ungaria

Volei, Grecia - România azi ora 20.00 | SportExclusiv

Campionatul European 2019 (m): A fost stabilită ordinea meciurilor. România  va debuta cu Franța. Iată programul ”tricolorilor” – Doarvolei
Campionatul European 2019 (m): A fost stabilită ordinea meciurilor. România va debuta cu Franța. Iată programul ”tricolorilor” – Doarvolei

VOLEI. Grecia - Romania: 3-0 - la baieti; Marea Britanie - Romania: 1-3, la  fete — eMaramures
VOLEI. Grecia - Romania: 3-0 - la baieti; Marea Britanie - Romania: 1-3, la fete — eMaramures

Video | România-Franţa, debutul la Campionatul European de volei masculin.  Revenire după 24 de ani
Video | România-Franţa, debutul la Campionatul European de volei masculin. Revenire după 24 de ani

România a obținut prima victorie la Campionatul European de volei masculin,  dar a terminat pe ultimul loc grupa. Linie de clasament identică cu Grecia  și Portugalia
România a obținut prima victorie la Campionatul European de volei masculin, dar a terminat pe ultimul loc grupa. Linie de clasament identică cu Grecia și Portugalia