Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Birmingham |  replicaonline.ro
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Birmingham | replicaonline.ro

Măsură extremă luată de WTA împotriva Chinei, din cauza situației  jucătoarei Shuai Peng
Măsură extremă luată de WTA împotriva Chinei, din cauza situației jucătoarei Shuai Peng

Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului WTA de la Strasbourg! Krejcikova  s-a impus în două seturi - Eurosport
Sorana Cîrstea a pierdut finala turneului WTA de la Strasbourg! Krejcikova s-a impus în două seturi - Eurosport

Sorana Cîrstea, revenire de senzaţie şi calificare splendidă în sferturi la  Taşkent | adevarul.ro
Sorana Cîrstea, revenire de senzaţie şi calificare splendidă în sferturi la Taşkent | adevarul.ro

Bojana Jovanovski a câştigat turneul de la Taşkent. Al doilea titlu din  carieră
Bojana Jovanovski a câştigat turneul de la Taşkent. Al doilea titlu din carieră

Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi la Birmingham, după ce a distrus-o  pe Aleksandra Krunic, 6-1, 6-1 - Antena Sport
Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi la Birmingham, după ce a distrus-o pe Aleksandra Krunic, 6-1, 6-1 - Antena Sport

Simona Halep a depășit-o pe Bianca Andreescu în clasamentul WTA | Digi24

WTA: Raluca Olaru a castigat turneul de dublu de la Taskent - HotNews.ro

Video | Cîrstea - Zavatska 6-0, 6-3. Sorana s-a calificat în finala  turneului de la Tashkent
Video | Cîrstea - Zavatska 6-0, 6-3. Sorana s-a calificat în finala turneului de la Tashkent

La 15 ani, Cori Gauff reușește o performanță neegalată în tenis de 15 ani |  Digi24
La 15 ani, Cori Gauff reușește o performanță neegalată în tenis de 15 ani | Digi24

O jucătoare venită din calificări a câștigat turneul de la Cincinnati -  spotmedia.ro
O jucătoare venită din calificări a câștigat turneul de la Cincinnati - spotmedia.ro

Cîrstea sare în apărarea FRT: ”Ion Țiriac a câștigat aceste alegeri  democratic”
Cîrstea sare în apărarea FRT: ”Ion Țiriac a câștigat aceste alegeri democratic”

Monica Niculescu, în optimi, la Taşkent | News.ro

Sorana Cîrstea în semifinale la Taşkent, turneu... | News.ro

Irina Begu a câştigat turneul WTA de la Palermo

Irina Begu va juca finala turneului de la Palermo | Sport.ro

Tașkent WTA | Țig s-a calificat în optimi după o revenire frumoasă în fața  rusoaicei Diatchenko! Cîrstea și Bogdan, eliminate în primul tur
Tașkent WTA | Țig s-a calificat în optimi după o revenire frumoasă în fața rusoaicei Diatchenko! Cîrstea și Bogdan, eliminate în primul tur

Madison Keys Defeats Barbora Krejcikova at Australian Open - The New York  Times
Madison Keys Defeats Barbora Krejcikova at Australian Open - The New York Times

WTA Taskent: Patricia Tig s-a calificat in optimile de finala/ Ana Bogdan,  eliminata - HotNews.ro
WTA Taskent: Patricia Tig s-a calificat in optimile de finala/ Ana Bogdan, eliminata - HotNews.ro

WTA Taskent: Bojana slavila u srpskom okrsaju | Tenis Uživo

Irina Begu - Lucia Bronzetti 6-2, 6-2 în finala turneului WTA Palermo.  Prestație excelentă a româncei care și-a adjudecat trofeul. Video -  Fanatik.ro
Irina Begu - Lucia Bronzetti 6-2, 6-2 în finala turneului WTA Palermo. Prestație excelentă a româncei care și-a adjudecat trofeul. Video - Fanatik.ro

Sorana Cîrstea nu depășește complexul Anett Kontaveit și e OUT de la Miami!  Cifrele meciului
Sorana Cîrstea nu depășește complexul Anett Kontaveit și e OUT de la Miami! Cifrele meciului